Łukasz Klingier

Łukasz Klinger (MMA 7-2, #9 w rankingu MMARocks) zastąpi Lintona Vassela i skrzyżuje rękawice z Francisem Carmontem (MMA 24-11) na gali Bellator 158, która odbędzie się 16 lipca w Londynie. Pojedynek zakontraktowano w limicie wagowym kategorii półciężkiej.

32-letni Klinger pochodzi z Przemyśla, ale trenuje i mieszka w Anglii. Powraca po porażce – w ostatnim boju został szybko znokautowany przez jednego z najlepszych półciężkich w Europie, Atanasa Djambazova. KO na Klingerze dało Djambazovi bonus za występ wieczoru bułgarskiej gali MAXFIGHT. Warto wspomnieć, że Atanas jest również mistrzem tej organizacji.

Carmont to weteran UFC. Od czasu zwolnienia z największej organizacji MMA na świecie stoczył trzy pojedynki, z czego dwa wygrał. W ostatnim starciu musiał uznać wyższość Phila Davisa, który znokautował go w pierwszej rundzie na gali Bellator: Dynamite.

11 KOMENTARZE

 1. Przewiduję Carmonta wycierającego dokładnie każdy centymetr klatki plecami Klingera, przy akompaniamencie ryków dzikiego jelenia, jakie wydaje z siebie Francuz. Ale może go Łukasz pierdolnie gdzieś znienacka i ubije. Oby.

 2. Niezapominajmy, że Carmont to przede wszystkim weteran KSW, a Bedorf go ubił zanim na dobre rozpoczął przygodę z mma. Było to chyba KSW 8 w limicie półciężkiej. Na jednej z wcześniejszych gal Carmont ubił Bagiego.

 3. Walka życia, bardzo dobrze że to wziął. Tak jak ktoś wyżej powiedział "zrobić Meeka" i kariera przyspiesza do niebotycznych rozmiarów 😀

 4. LOL, a co z Wojtkiem Januszem mieli się bić na Gladiator Arena 15 lipca…

  edit: dobra juz wiem szukaja mu nowego

 5. Norb1

  LOL, a co z Wojtkiem Januszem mieli się bić na Gladiator Arena 15 lipca…

  edit: dobra juz wiem szukaja mu nowego

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.