duran_stich

Kolejny były pracownik UFC przechodzi do Bellatora MMA. Tym razem nie chodzi o zawodnika.

Jacob „Stitch” Duran, najpopularniejszy cutman w świecie MMA, został latem ubiegłego roku zwolniony z UFC za krytykowanie umowy z Reebokiem. Duran publicznie przyznał, że stracił część zysków od sponsorów, którzy odeszli od niego przez umowę Ultimate Fighting Championship ze znaną marką odzieżową. Te słowa nie spodobały się szefom „Stitcha”, którzy za karę postanowili rozwiązać z nim kontrakt.

Jak podaje bellator.spike.com, Duran dołącza do teamu cutmanów Bellatora, do którego aktualnie należą Matt Marsden, Dean Lassiter i Paul Quiredos. „Stitch” podpisał wieloletnią umowę z organizacją Scotta Cokera. Nowe szefostwo po raz pierwszy skorzysta z jego usług na gali Bellator 153: Koreshkov vs. Henderson, która odbędzie się 22 kwietnia w Mohegan Sun Arenie.

Praca z moim starym przyjacielem, Scottem Cokerem i Bellatorem to prawdziwy zaszczyt.

– powiedział Duran.

Nie mogę się doczekać, by zacząć pracować dla tej świetnej organizacji, która szanuje swoich pracowników i traktuje zawodników priorytetowo.

Podczas pracy z Bellatorem „Stitch” będzie mógł się związać z dowolną liczbą sponsorów. Nowa organizacja nie wymaga od Jacoba wyłączności, dlatego będzie mógł też kontynuować współpracę na galach bokserskich z takimi sławami jak Andre Ward czy bracia Kliczko.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.