Jak ogłoszono w The MMA Hour, Roger Huerta wystąpi dla drugiej organizacji MMA na świecie, Bellator MMA. Zawodnik wystąpi na gali Bellator 196, gdzie zmierzy się w walce wieczoru z byłym mistrzem kategorii lekkiej UFC, Bensonem Hendersonem. Pierwotnie główną atrakcją wydarzenia w Budapeszcie miała być walka Jamesa Gallaghera, jednakże z powodu kontuzji Irlandczyk zmuszony był wycofać się z tego wydarzenia.

Henderson (24-8 MMA) nie walczył w klatce Bellator MMA od czasu przegranej z Patricky Freire na gali Bellator 183 we wrześniu 2017 roku. Były mistrz kategorii lekkiej UFC przegrał dwie walki z rzędu przez niejednogłośne decyzje. Bilans 34-latka w drugiej organizacji na świecie wynosi na ten moment 1-3.

Huerta (24-9-1, 1 NC MMA) nie walczył w klatce MMA na terenie USA od 2011 roku. Pochodzący z Texasu zawodnik niegdyś był jedną z największych nadziei tego sportu. 34-latek w ostatnich walkach występował w takich organizacjach jak ONE Championship oraz Phoenix FC.  W ostatniej walce wygrał on przez dyskwalifikację na gali Phoenix FC 4 w Dubaju.

Bellator 196 odbędzie się 6 kwietnia w Budapeszcie.

16 KOMENTARZE

 1. To mi się podoba.

  Kupowaliście już bilety? Ja tylko na jeden dzień prawdopodobnie wpadam. Nocleg jakoś blisko tej hali.

 2. Jaki ten Bellator jest żenujący z tą swoją geriatryczną dywizją, qrwa każdego inwalidę z emerytury wyciągną z odbytu:crazy:

 3. Kupowaliście już bilety? Ja tylko na jeden dzień prawdopodobnie wpadam. Nocleg jakoś blisko tej hali.

  Tak, ale jakie dokładnie miejsca to trzeba @Spamteam pytać.

 4. Tisztelt !

  211 SZEKTOR bal 8. sor 3. szék

  do

  211 SZEKTOR bal 8. sor 12. szék

  Czyli siedzicie najwyżej po lewej stronie hali?

 5. Tak, siedzimy na końcu żeby bez przypału palić.

  211 SZEKTOR bal 8. sor 13. szék :kis: Obym dotarł:irish:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.