Dynamite_rendering.0.0

19 września w San Jose odbędzie się hybrydowa gala dwóch organizacji: Bellatora i GLORY. Dzisiaj zaprezentowano graficzną wizualizację nowego projektu nazwanego „Dynamite”.

Walką wieczoru będzie  starcie Tito Ortiza z Liamem McGearym o pas mistrzowski dywizji półciężkiej. Na gali odbędzie się również czteroosobowy turniej w jedną noc. Poza tym na karcie walk znajdzie się miejsce dla trzech walk kickbokserskich.

Gala została nazwana „Dynamite” jako hołd dla dawnych japońskich gal, na których odbywały się starcia MMA i kickboksingu.

W jedno-nocnym turnieju udział wezmą: Phil Davis, Muhammed Lawal, Emmanuel Newton i Linton Vassel. Joe Shilling i Paul Daley zmierzą się w walkach kickbokserskich z nieznanymi jeszcze rywalami. Scott Coker nie ma zamiaru stosować półśrodków typu „klatko-ring”, dlatego w hali znajdzie się miejsce zarówno dla ringu jaki i klatki, które będą umiejscowione obok siebie.

W pierwszej fazie turnieju odbędą się dwurundowe pojedynki po pięć minut. Finał to już tradycyjne trzy pięciominutowe odsłony. Podano nazwiska uczestników, ale nie znamy jeszcze konkretnych zestawień. W najbliższym czasie mają być także dodane pojedynki rezerwowe.

Pełny widok wizualizacji dostępny jest pod tym linkiem.

18 KOMENTARZE

 1. w turnieju kickbokserskim beda brali udzial glownie zawodnicy mma? myslalem, ze glory da swoich wymiataczy, inaczej to dla mnie bez sensu 😐

 2. Czemu walki miałyby odbywać się jednocześnie…? To tylko wizualizacja.

  Fajny pomysł, nic tylko czekać.

 3. Dobrze,że Bellator bawi się w takie coś. Trzeba będzie obejrzeć, bo pewnie szybko się gala z dwoma arenami walki nie powtórzy 😀

 4. raynor187

  Czyli docelowo te starcia będą się odbywać jednocześnie? Jak tak, to mocna sprawa. Ciekawe jak im to wyjdzie

  na tej samej gali, ale nie w tym samym czasie – raz mma, raz kb.

 5. Shajs

  Między ringiem i klatką jest jeszcze miejsce. Mogliby tam upchnąć boisko do badmintona.

  Scena do grania na żywo i fikołków byłaby lepsza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.