Bellator MMA wraca do Europy. Właśnie ogłoszono galę Bellator 176/Bellator Kickboxing 5, która odbędzie się 14 kwietnia w stolicy Węgier, Budapeszcie. Wydarzenie będzie łączyć w sobie walki w formule MMA i kickboxingu, podobnie jak na trzeciej gali z cyklu Bellator/Bellator Kickboxing, która odbyła się we wrześniu ubiegłego roku także w Budapeszcie.

Walką wieczoru będzie pojedynek o mistrzostwo wagi koguciej między Eduardo Dantasem (MMA 19-4) a Darrionem Caldwellem (MMA 10-1). Póki co, to jedyne zestawienie w MMA, które ogłoszono. Wkrótce do kart walk mają zostać dodane kolejne nazwiska.

Niecały tydzień wcześniej, 8 kwietnia odbędzie się gale w Turynie we Włoszech – Bellator 177/Bellator Kickboxing 6. Analogicznie jak przy gali w Budapeszcie, również to wydarzenie będzie łączyć pojedynki MMA z kickbokserskimi. Nie ogłoszono jeszcze walki wieczoru, ale dodano dwa zestawienia do karty walk. Carrington Banks (MMA 6-0) podejmie Mihaila Nicę (MMA 5-0) w kategorii półśredniej i Djamal Chan (MMA 12-3) zawalczy z Valeriu Mirceą (MMA 13-4) w limicie wagowym kategorii lekkiej.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.