jarod_trice

Organizacja Scotta Cokera podpisała właśnie kontrakt z trzykrotnym zdobywcą tytułu All-American Jarodem Tricem.

Jarod startował w zapasach z ramienia uniwersytetu Michigan. W oświadczeniu wspomniał, że decyzja w sprawie związania się z Bellatorem, była dla niego oczywista i naturalna:

Idąc w ślady takich gości jak Ed Ruth czy Tyrell Fortune, przejście do Bellatora było dla mnie oczywiste. Scott Coker jest promotorem, który traktuje zawodników z ogromną dozą szacunku. Obcowanie z nim i jego ekipą podczas podpisywania kontraktu, było niesamowite. Naprawdę nie mogę się doczekać by móc pod koniec roku zadebiutować w Bellatorze. Jeśli nie jesteście zaznajomieni z moim nazwiskiem, to zapoznacie się z nim tak szybko, jak tylko ujrzycie mnie w klatce.

Trice z sukcesami startował zarówno w odmianie Grego-Roman jak i w stylu wolnym. Jarod nie stoczył jeszcze ani jednej walki w MMA. Po raz pierwszy zadebiutuje więc w Bellatorze. Właściciel organizacji przyznał w swoim własnym oświadczeniu, że jest podekscytowany wizją Jaroda walczącego u niego:

Jesteś podekscytowani tym, że możemy dodać kolejny talent zapaśniczy do naszej bazy zawodników występujących pod szyldem Bellatora. Zawsze z dumą traktowałem naszą zdolność do kreowania i budowania gwiazd w tym biznesie. Mam znaczną pewność co do tego, że znaleźliśmy prawdziwą perłę w osobie Jaroda Trice’a.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.