Phillipe Nover który na głównej karcie Bellatora 59 spotka się z jednym z najlepszych polskich zawodników młodego pokolenia, Marcinem Heldem w rozmowie z MMAmanią wypowiedział się na temat zbliżającej się walki z Polakiem:

MMAnia: Zmierzysz się z Marcinem Heldem, bardzo niebezpiecznym europejskim grapplerem. Czy przygotowywałeś się do obrony skrętówek ? Bo ten facet ma naprawdę piekielne skrętówki.

Phillipe Nover: (śmiejąc się) Zdecydowanie tak. Prowadziłem moje przygotowania z naciskiem na obronę dolnych partii. On często idzie po dźwignie na kolano, kostkę, uwielbia cię tam atakować i na pewno jest w stanie pogruchotać ci kostkę lub kolano. Robił to już wcześniej i oglądałem jego walki na taśmie. To jest młody dzieciak, ale człowieku, on jest w stanie zlać niejednego dorosłego zawodnika. Więc tak, przygotowuje się do walki z nim tak bardzo jak tylko mogę.  Robię przegląd moich umiejętności defensywnych i wiem że prawdopodobnie będzie próbował złapać jedną z moich kostek. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


18 KOMENTARZE

 1. Bój się bój Laughing lepiej od razu podaj Marcinowi nogę przynajmniej się nie spocisz Laughing

 2. prawda jest taka, ze Chandler(grappler o klase lepszy moim zdaniem) tez przygotowywal sie do obrony nog, a do balaszki i tak dopuscil 🙂

 3. Cały czas żałuję, że wtedy Chandlerowi nogi nie urwał 🙂 (nie, że go nie lubię, ale taki przeprost KAŻDY klepie). Kto wie gdzie byłby teraz, gdyby wygrał tamtą walkę.

 4. Mam nadzieje ze Held zlapie go w stojce i pokaze ze w stojce to tak samo pewna smierc =)
  War Marcin!!!!!

 5. Fajnie, że rywal Marcina tak dobrze o nim mówi. Oby cienko kwiczał- z całym szacunkiem :). Chciałbym zobaczyć kilka fajnych akcji w stójce podczas tej walki.

  War Heldzik!

 6. Ach, gdyby Chandler to odklepał… A co do Novera to niech się nawet nie łudzi.

 7. uzasadniony Twój respekt Philipe 🙂 A jak się skupisz na nogach-dostaniesz na brodę…a jak powrócisz do gardy broniąc brody-to skrętóweczka!Patowa sytuacja chłopie.Tzw bohater tragiczny,który jakkolwiek nie postąpi,każdy jego wybór,obrana droga(gameplan) zmierzać będzie do smutnego finału 😉 Dajesz Marcin!

 8. Jego przygotowania polegały na szybkim klepaniu – w koncu to nie zarty! kilka sekund poczekasz i co najmniej pol roku przerwy. Mam nadzieje Phillipe, ze twoje przygotowania nie poszly na marne i klepniesz zanim trzasnie twoje kolano 🙂

 9. w takim razie Philipe po tej gali będzie mistrzem klepania 😀 jakkolwiek to nie brzmi 😉

 10. Oj Nover balaszka jest nieuchronna:P Ma ktoś dostęp do ostatniej walki Marcina z Kwanem? Marcin powodzenia!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.