Foto Dave Mandel / Sherdog.com

Mistrz Bellatora w wadze piórkowej i jeden z najlepszych zawodników w tej kategorii na świecie Pat Curran (MMA 17-4, 3 w rankingu MMARocks) doznał złamania oczodołu i nie zmierzy się z Brazylijczykiem Patricio Freire (MMA 17-1) na gali Bellator 73, 24 sierpnia w Tunice. Zawodnika czeka około trzymiesięczna przerwa w startach. Na razie nie wiadomo kto będzie nowym rywalem Pitbulla na przyszłotygodniowej gali.

Organizacja ogłosiła też pełny skład turnieju w wadze półśredniej, który rozpocznie się galą Bellator 74, 28 września w Atlantic City. Obok anonsowanych wcześniej pojedynków Lymana Gooda z Jimem Wallheadem, Andreya Koreshkova z Jordanem Smithem i Nordine’a Taleba z Marius Zaromskisem, w czwarte parze rękawice skrzyżują Rosjanin Mihail Tsarev (23-2) i Amerykanin Tim Welch (9-3). W rywalizacji zabraknie m.in. Paula Daley’ego i Ben Saundersa, których zobaczymy dopiero we wiosennym turnieju już w stacji Spike TV.

 

6 KOMENTARZE

 1. No i co teraz z Main eventem znajdą kogoś dla Freire czy usuwają tą walke?

 2. Powinni przesunąć tę walkę albo dać Pitbullowi kogoś w miarę nieszkodliwego. No bo w razie porażki Brazylijczyka mamy mały problem.

 3. Georgi Karakhanyan
  Joachim Hansen
  Hiroyuki Takaya
  Akiyo Nishiura
  Joe Soto
  Joe Warren

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.