GregoryBabene

Trzy nowe walki zostały ogłoszone na galę Bellator 161, która odbędzie się 16 września w Cedar Park.

W kategorii piórkowej Daniel Pineda (21-12) skrzyżuje rękawice z Markiem Dickmanem (11-2). Pineda ostatni raz walczył na gali Bellator 149, gdzie przegrał niejednogłośną decyzją z Emmanuelem Sanchezem. Przed porażką kontynuował on serię trzech zwycięstw z rzędu. Dickman natomiast w ostatnich siedmiu starciach zwyciężał sześciokrotnie. Ostatni raz wystąpił na gali Bellator 154, gdzie udanie zadebiutował, pokonując przez techniczny nokaut Ousmane Thomasa Diagnego.

Znany z występów w federacji KSW Gregory Babene (17-11, 1 NC) powróci do akcji w walce z Francisco France (13-4-1). Starcie odbędzie się w kategorii średniej. Babene ostatni raz walczył na Bellator 150, gdzie pokonał Brandona Farrana przez poddanie w pierwszej rundzie. France również wystąpił na tej samej gali, jednak przegrał z Kendallem Grovem przez nokaut.

W staciu kobiet zobaczymy pojedynek pomiędzy Kenyą Mirandą (2-2) a Emily Ducote (3-1). Miranda zadebiutuje w organizacji Bellator, natomiast Ducote ma już za sobą pierwszą walkę pod szyldem Bellatora. Podczas 159. wydarzenia, pokonała ona Brunę Vargas duszeniem zza pleców w drugiej odsłonie.

6 KOMENTARZE

  1. Czytam Babene vs France i se myśle czy jakas była kolonia z Afryki wypowiedziała wojne Francji.

  2. Miszon

    @Jakub Madej oglądasz Bellatora regularnie jakoś, czy piszesz z dziennikarskiej przyzwoitości? :mamed:

    Karty główne oglądam zawsze, prelimsy śledzę. To starcie w piórkowej w moim odczuciu ciekawe, a Babene to w końcu weteran KSW :mamed:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.