Legendarny Fedor Emelianenko podczas wydarzenia Bellator MMA w Moskwie wrócił do startów po prawie dwóch latach przerwy i w fantastycznym stylu rozprawił się z Timem Johnsonem. „Ostatni Car” potrzebował niecałych dwóch minut, aby posłać na deski nieprzytomnego rywala.

Walka wieczoru rozpoczęła się spokojnie. Po chwili zawodnicy królewskiej kategorii wagowej podkręcili tempo i zagwarantowali fanom wielkie emocje. Co chwilę wdawali się w bezpardonowe wymiany ciosów w stójce. W pewnym momencie Amerykanin ruszył z nieudaną szarżą, a następnie dalej chciał wywierać presję na Rosjaninie, lecz ten w kontrze ustrzelił go potężnymi sierpowymi. Nie było już potrzeby dobijać Johnsona, sędzia natychmiast przerwał batalię.

120,2 kg: Fedor Emelianenko pok. Tima Johnsona przez KO (lewy, prawy sierpowy) w pierwszej rundzie (1:46)

Bellator 269: Fedor Emelianenko vs Tim Johnson​ – wyniki