Erick Silva odniósł kontuzję przed swoim debiutem w organizacji Bellator MMA. Nowym przeciwnikiem Lorenzo Larkina (MMA 19-7) został Ion Pascu (MMA 18-8), sparingpartner Conora McGregora, a także były przeciwnik Aslambeka Saidova. Pojedynek będzie rezerwowym starciem w turnieju wagi półśredniej Bellatora.

Bilans Larkina od momentu przejścia do Bellatora wynosi 1-2. Amerykanin przegrywał z Douglasem Limą oraz Paulem Daleyem, a w swoim ostatnim starciu pokonał Fernando Gonzaleza. W latach 2013-2016 Larkin walczył w UFC.

Ion Pascu to m.in. były rywal Saidova, z którym przegrał przez decyzję na gali ACB 54. W Bellatorze wystąpił tylko raz, w kwietniu tego roku został pokonany przez Eda Rutha na Bellator 196. W swoim ostatnim starciu wygrał z Alexem Lohorem na gali BAMMA 35. Ion Pascu to jeden ze sparingpartnerów Conora McGregora i to on spowodował drobny uraz na palcu Irlandczyka, widoczny podczas ostatniej konferencji prasowej. Podczas sparingu z Irlandczykiem, ząb Pascu utkwił w dłoni McGregora.

Gala Bellator 207 odbędzie się 12 października w Uncasville. Tak wygląda aktualnie karta główna tego wydarzenia.

  • Matt Mitrione vs. Ryan Bader
  • Sergei Kharitonov vs. Roy Nelson
  • Corey Browning vs. Kevin Ferguson Jr.
  • Lorenz Larkin vs. Ion Pascu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.