Aaron Pico zaliczył kolejne efektowne zwycięstwo w karierze. Na dzisiejszej gali Bellator 206 pokonał on Leandro Higo poprzez TKO. Tym samym Pico kontynuuje swoją serię zwycięstw przez nokaut w pierwszej rundzie. 22-letni Amerykanin może w tym momencie pochwalić się rekordem 4-1.

Aaron Pico od samego początku walki był zauważalnie lepszy w stójce. W połowie rundy naruszył on swojego przeciwnika jednym z ciosów, jednak Higo jeszcze przez kilkadziesiąt sekund starał się przetrwać ataki Amerykanina. Ostatecznie po 3 minutach i 19 sekundach pojedynku, sędzia został zmuszony do przerwania tego starcia.

10 KOMENTARZE

 1. Sędzia idzie w ślady ostatniego wyczynu Deana

  Jakby przerwał wcześniej, to pojawiłyby się głosy, że za wcześnie bo jeszcze próbował się bronić. Ciężko przy takich nokautach ocenić, czy gość ma już dosyć, czy jeszcze dać mu szansę. W tych ostatnich momentach już poszedł się skulić Higo, czym dał powód do przerwania.

 2. Jakby przerwał wcześniej, to pojawiłyby się głosy, że za wcześnie bo jeszcze próbował się bronić. Ciężko przy takich nokautach ocenić, czy gość ma już dosyć, czy jeszcze dać mu szansę. W tych ostatnich momentach już poszedł się skulić Higo, czym dał powód do przerwania.

  Moim zdaniem powinien przerwać po tym pierwszym ataku pod siatką, ale nie boli mnie ta decyzja za bardzo.

  Pico mega kocur, ciekawe jak się rozwinie jego kariera.

 3. Sędzia idzie w ślady ostatniego wyczynu Deana

  Pokazał dobrą pracę. Wcześniej przeciwnik się bronił, wstał i kontynuował walkę. Dopiero łokieć od Pico zabrał błędnik Higo na przejażdżkę karuzelą.

 4. Pokazał dobrą pracę. Wcześniej przeciwnik się bronił, wstał i kontynuował walkę. Dopiero łokieć od Pico zabrał błędnik Higo na przejażdżkę karuzelą.

  Nie zgodze się. Sędzia powinien takich zawodników ratować przed samym sobą. Za dużo niepotrzebnych obrażeń.

 5. szkoda tej pierwszej porażki w rekordzie.

  chuj z tym to jedna z lepszych rzeczy jaka mu się przytrafiła w życiu 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.