Aaron Pico zaliczył kolejne efektowne zwycięstwo w karierze. Na dzisiejszej gali Bellator 206 pokonał on Leandro Higo poprzez TKO. Tym samym Pico kontynuuje swoją serię zwycięstw przez nokaut w pierwszej rundzie. 22-letni Amerykanin może w tym momencie pochwalić się rekordem 4-1.

Aaron Pico od samego początku walki był zauważalnie lepszy w stójce. W połowie rundy naruszył on swojego przeciwnika jednym z ciosów, jednak Higo jeszcze przez kilkadziesiąt sekund starał się przetrwać ataki Amerykanina. Ostatecznie po 3 minutach i 19 sekundach pojedynku, sędzia został zmuszony do przerwania tego starcia.