Rory MacDonald, który w swoim debiucie dla organizacji Bellator pokonał Paula Daleya, a podczas zbliżającej się gali Bellator 192 ma zmierzyć się o pas mistrzowski w wadze do 77 kg z Douglasem Limą, zapowiedział jakiś czas temu, że chętnie wziąłby udział w turnieju wagi ciężkiej tej organizacji.

Rozmawiałem ze Scottem Cokerem i powiedział mi, że może zostanę wykorzystany jako ewentualne zastępstwo, jeśli ktoś zostanie wykluczony z turnieju przez kontuzję. Zobaczymy też jak pójdzie mi walka z Limą. Chętnie jednak sprawdziłbym się w turnieju wagi ciężkiej, jeśli ktoś by z niego wypadł.
Podczas wczorajszej konferencji prasowej Scott Coker odniósł się do tego pomysłu.
Rory ma przed sobą dużą walkę i skupia się na kategorii 170 funtów. Zobaczymy więc jak się sprawy potoczą. To co w nim uwielbiam, to że jest prawdziwym mistrzem sztuk walki i kategorie wagowe nie mają dla niego znaczenia. Myślę jednak, że w turnieju skupimy się na zawodnikach wagi ciężkiej.

10 KOMENTARZE

  1. Taka prawda, że o ile nie zalałby się jak ja świnia, to pozamiatałby ich tam wszystkich, wnosząc nawet 93-95 kilo. Mało medialny, ale genialny allrounder

  2. Szkoda, że Rory marnuje się w Bellatorze, ale najwyraźniej jego celem jest bycie najlepszym z najgorszych.

  3. Szkoda, że Rory marnuje się w Bellatorze, ale najwyraźniej jego celem jest bycie najlepszym z najgorszych.

    Nie powiedziałbym, że chce być najlepszym z najgorszych, przecież w KRS nie walczy…

  4. Szkoda, że Rory marnuje się w Bellatorze, ale najwyraźniej jego celem jest bycie najlepszym z najgorszych.

    Po prostu Dana spierdolil ze go nie docenil i nie pyklo. Szkoda, bo Rory juz raz wygral z woodleyem i moze teraz by tez wygral i bylby koniec ciemnoskorego bolu dupy

  5. Nie mogę przeboleć, że Rory i Gegard są w Geriatorze. Penis w gardło Danie i reszcie tym opętanym przez dolary reptilianom kurwa. Rory wasn't fucking awesome niestety….

  6. Rory chyba powoli zaczyna żałować, że przeszedł do ligi emerytów. Nie tak dawno narzekał, że nie ma tylu walk ile by chciał. W ogóle cały pomysł byciu rezerwowym w turnieju wagi ciężkiej brzmi śmiesznie i trochę desperacko.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.