Benson Henderson wróci do klatki na gali Bellator 183. Wtedy też odbędzie się debiut Roya Nelsona w nowej organizacji. Smooth zawalczy z Patrickym Pitbull Freire, a Nelson zmierzy się z Javy Ayalą.

Henderson (24-7 MMA) to były mistrz kategorii lekkiej UFC. Benson w swojej ostatniej walce uległ byłemu mistrzowi Bellator MMA, Michaelowi Chandlerowi. Teraz zawalczy z drugim bratem Freire. W przeszłości pokonał on Patricio. Jego następny rywal, Patricky (17-8 MMA) wygrał swoje trzy ze swoich czterech ostatnich walk.

Nelson (22-14 MMA) w kwietniu tego roku przegrał z Alexandrem Volkovem na UFC on FOX 24. Teraz Roy zadebiutuje w nowej organizacji podejmując Ayalę, który w ostatniej walce pokonał Sergeia Kharitonova w jedynie 16 sekund.

Bellator 183 odbędzie się 23 września w San Jose, w Kalifornii.

10 KOMENTARZE

 1. Henderson (24-7 MMA) to były mistrz kategorii lekkiej UFC. Benson w swojej ostatniej walce uległ byłemu mistrzowi Bellator MMA, Michaelowi Chandlerowi. Teraz zawalczy z drugim bratem Freire. W przeszłości pokonał on Patricio. Jego następny rywal, Patricky (17-8 MMA) wygrał swoje trzy ze swoich czterech ostatnich walk.

  Ależ to jest fatalnie napisane.

 2. Ależ to jest fatalnie napisane.

  Baju odcina kupony. 😉

  Dziwicie się? Oni wszyscy tu na sianie śpią. Po co się męczyć?

 3. San Jose? Czyli to musi być jedna z tych większych gal Bellatora. ME nawet ciekawy, a i debiut Nelsona również przykuje uwagę widzów.

 4. San Jose? Czyli to musi być jedna z tych większych gal Bellatora. ME nawet ciekawy (…)

  Wiadomo coś więcej na temat urazu Chandlera? Jeżeli sprawa jest poważna to mam przeczucie, że walka wieczoru ulegnie zmianie i Bendo dostanie trzeci title shot w czwartym występie dla Bellatora…

 5. Wiadomo coś więcej na temat urazu Chandlera? Jeżeli sprawa jest poważna to mam przeczucie, że walka wieczoru ulegnie zmianie i Bendo dostanie trzeci title shot w czwartym występie dla Bellatora…

  Na razie, chyba, brak konkretniejszych informacji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.