Leon Edwards, mistrz kategorii półśredniej UFC odpowiedział na słowa Belala Muhammada, który wierzy, że Rocky boi się ich drugiego pojedynku w klatce. Edwards potwierdził, że dał już znać UFC o gotowości na rewanż z Muhammadem.

Leon Edwards ostatnio obronił pas mistrzowski kategorii półśredniej UFC, kiedy to na UFC 296 w grudniu tego roku w Las Vegas pokonał Colby’ego Covingtona. Przed tym starciem, jako potencjalne zastępstwo do walki zważył się Belal Muhammad. Teraz Remember The Name zabiega o rewanż z Rockym i jest przekonany, że prezydent UFC to właśnie go wybierze na następnego pretendenta w dywizji do 77 kilogramów. Edwards na swoim profilu na platformie X potwierdził, że jest gotowy na takie starcie i nie boi się Muhammada.

(śmiech) Belal, uspokój się, jesteś najmniej straszną osobą w tej organizacji. Powiedziałem UFC, że nie mam nic przeciwko naszej walce, jesteś dla mnie łatwą robotą. Musisz tylko dopytać ich dlaczego cię tak nienawidzą (śmiech).

Edwards i Muhammad zawalczyli ze sobą w marcu 2021 roku, kiedy to Anglik prowadził pojedynek do czasu faulu. Rocky wsadził rywalowi palec w oko, a Muhammad nie był w stanie kontynuować pojedynku. Tym samym walka została uznana za nieodbytą. Po tym starciu, Edwards wygrał 4 walki pokonując m.in. Kamaru Usmana czy Nate’a Diaza, a Muhammad wygrał 5 walk – w tym czasie pokonał m.in. Gilberta Burnsa czy Seana Brady’ego. Obecnie Remember The Name zajmuje 2. miejsce w rankingu kategorii półśredniej UFC i to prawdopodobnie on będzie następnym pretendentem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,969 komentarzy 3,014 polubień

Leon Edwards, mistrz kategorii półśredniej UFC odpowiedział na słowa Belala Muhammada, który wierzy, że Rocky boi się ich drugiego pojedynku w klatce. Edwards potwierdził, że dał już znać UFC o gotowości na rewanż z Muhammadem. Leon Edwards ostatnio obronił pas mistrzowski kategorii półśredniej UFC, kiedy to na UFC 296 w grudniu tego roku w Las Vegas pokonał […]

Odpowiedz polub

click to expand...