bonkowski
(fot. R. Turzyniecki/Battle of Champions)

Reprezentacja olsztyńskiego Arrachionu była najliczniejszą podczas gali Battle of Champions. Dwa zwycięstwa, jedna porażka i jeden remis, to bilans olsztynian tego wieczoru. Zdaniem trenera Szymona Bońkowskiego, dla niego i jego podopiecznych gala była udana.

Z nami rozmawiał o występach swoich zawodników ale podjął się również oceny z organizacyjnego punktu widzenia, bo sam ma w tym pewne doświadczenie.

[youtube id=”pBarPoZv6aw” width=”620″ height=”360″]

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

4 KOMENTARZE

1. Trenerski duet z Olsztyna wykonuje swietna prace. Bardzo dobrze slucha sie rozmow zarowno z Pawlem jak i z Szymonem. Podoba mi sie, ze potrafia docenic klase rywali swoich zawodnikow. Jeszcze niedawno wydawlo sie, ze to oni jako pierwsi beda mieli okazje poprowadzic swojego zawodnika do oktagonu UFC. Poki co tego zaszczytu dostepuja inni. Zycze Szymonowi by i on doczekal takiej chwili.

2. Kurcze, nie lubię tych wywiadów 3-5 minutowych, bo zawsze wydają mi się takie po łebkach. Spróbujcie namówić rozmówców na 7-10 minut i przygotujcie sobie kilka wątków więcej. Bo tak, mam trochę poczucie zmarnowanej okazji na ciekawą rozmowę.

Co nie oznacza, że jest źle. Tylko fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś więcej.