All rights reserved. Contact: [email protected]

Kolejne karty łódzkiej gali KSW zostały właśnie odkryte. Debiutującego w KSW Bartłomieja Koperę w klatce przywita Filip Wolański. Pierwotnie Kopera miał się zmierzyć z Kamilem Łebkowskim na marcowej gali FEN 20.

Informacja prasowa:
Bartłomiej Kopera od dawna był w gronie zawodników, którymi interesowała się Federacja KSW. Przy okazji powrotu KSW do Atlas Areny nadarzyła się idealna sytuacja, by dać szansę 25-latkowi na zaprezentowanie się w okrągłej klatce na własnej ziemi. Łodzianin wygrał siedem z ostatnich ośmiu starć, a pięć z tych pojedynków kończył przez poddanie. „Małpa” wygrywał między innymi z Aleksandrem Georgasem, Nikodemem Szymańskim, Sebastianem Kotwicą i znanym z KSW Gracjanem Szadzińskim.

Filip Wolański zadebiutował w KSW w starciu z Marcinem Wrzoskiem na gali KSW 35 w 2016 roku. Bój z byłym mistrzem w wadze piórkowej został zgodnie uznany za najlepsze starcie tamtego roku i jedna z lepszych walk w historii KSW. Trenujący w Grapplingu Kraków 26-latek również ma za sobą serię wielu wygranych pojedynków, którą zakłóciła jedynie porażka z „Polskim Zombie”. Ostatnio, na KSW 37: Circus of Pain, po bardzo trudnym starciu „Wolan” wypunktował Denilsona Nevesa de Oliveirę. Przez kontuzje krakowianina i jego rywali kibice musieli czekać na jego kolejny występ aż do teraz.

Na KSW 42 w Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamrot w starciu z Grzegorzem Szulakowskim oraz Ariane Lipski.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.