Diakiese vs Selvarajah

Przymierzany do walki z Mateuszem Gamrotem na gali KSW w Londynie, Marc Diakiese, będzie bronić tytułu mistrzowskiego dywizji lekkiej BAMMA Lonsdale w boju z Rickiem Selvarajahem. Pojedynek odbędzie się na wrześniowej gali BAMMA 22.

Marc  Diakiese (MMA 7-0) pas mistrza BAMMA Lonsdale zdobył na marcowej gali BAMMA 19, po tym jak jednogłośną decyzją pokonał Jacka McGanna. 22-letni „Bonecrusher” zaliczany jest do grona najbardziej perspektywicznych brytyjskich zawodników. Od czasu zawodowego debiutu we wrześniu 2013 roku wygrał siedem pojedynków i ani razu nie zaznał goryczy porażki. W pokonanym polu zostawił m.in. znanego polskim fanom z walki na KSW, Jeffersona George’a.

Rick Selvarajah (7-0) powraca po zwycięstwie niejednogłośną decyzją ze wspomnianym wyżej Jeffersonem Georgem. Nie tylko wygrana z „Shadow Demon Blaximusem” łączy Selvarajaha z najbliższym rywalem. Rick może się pochwalić identycznym bilansem walk.

Diakiese i Selvarajah zmierzą się na gali BAMMA 22: DuQuesnoy vs. Loughnane, która odbędzie się 19 września w hali 3 Arena w Dublinie, w Irlandii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.