Informacja prasowa: 

Damian Zorczykowski (4-2, 1 KO, 2 Sub) i Mateusz Siński (2-1, 2 Sub) to kolejni bohaterowie gali Babilon MMA 4, która odbędzie się 8 czerwca w Ełku. Ich pojedynek został zakontraktowany w limicie dywizji piórkowej.

Obaj już mieli okazję zapoznać się z ośmiokątną klatką Babilon MMA. Zorczykowski zadebiutował w organizacji w grudniu 2017 roku w Legionowie. Pokonał wówczas na punkty Michała Folca, przedłużając serię wygranych do czterech. Zwycięski marsz zawodnika i trenera Fight Club Łomża przerwał pod podczas Babilon MMA 3 Krystian Krawczyk.

– Chcę udowodnić, że to był wypadek przy pracy. W Ełku będzie mnie wspierać liczne grono kibiców i to mnie napędza – mówi Zorczykowski.

Siński również nie ma miłych wspomnień z poprzedniej edycji Babilon MMA. W Radomiu zawodnik klubu Hunter MMA musiał uznać wyższość Daniela Rutkowskiego.

– Wiem, jakie błędy popełniłem w ostatnim starciu. Doceniam mojego najbliższego rywala, ale mam nadzieję świetnie bawić się w klatce – przekonuje Siński, który w zawodowej karierze odniósł dwa zwycięstwa (oba przez poddanie).

Przypomnijmy, że bohaterem walki wieczoru Babilon MMA 4 będzie Szymon Kołecki. Organizatorzy potwierdzili ponadto występ Daniela Rutkowskiego, Aleksandra Georgasa, Kacpra Formeli, Adam Brzezowskiego i Piotra Niedzielskiego. Kolejne nazwiska zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższych dniach.

Transmisja z Ełku będzie dostępna na sportowych antenach Polsatu. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w serwisie eventim.pl.

Aktualna karta walk Babilon MMA 4:

93 kg: Szymon Kołecki (5-0)- TBA
65,8 kg: Daniel Rutkowski (5-2) – Aleksander Georgas (9-5)
70,3 kg: Kacper Formela (7-1) – Adam Brzezowski (5-2)
77,1 kg: Piotr Niedzielski (9-4) – TBA
65,8 kg: Damian Zorczykowski (4-2) – Mateusz Siński (2-1)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.