Kolejny pojedynek z karty Babilon MMA 3 zaprezentowany. Już 3 marca, w hali MOSiR w Radomiu, spotkają się ze sobą Daniel Rutkowski Mateusz Siński. Starcie odbędzie się w kategorii piórkowej.

Rutkowski (MMA 4-2) rozpoczął swoją zawodową karierę od dwóch porażek z rzędu. Pierwsza miała miejsce w 2015 roku, na gali PLMMA. Po jednogłośnych decyzjach na swoją niekorzyść przyszła pora na pierwsze zwycięstwo. Doszło do niego w 2016 roku, na gali Clan Wars. W walce wieczoru grudniowej gali, przez nokaut w drugiej rundzie posłał na deski Dylana Logana. Obecnie ma passę czterech zwycięstw z rzędu. Ostatnia walka „Rutka” odbyła się w listopadzie ubiegłego roku. Na TFL 12 poddał Patryka Duńskiego. Rutkowski urodził się w Radomiu, ale obecnie reprezentuje irlandzki klub.

Siński (MMA 2-0) zawodową karierę miał rozpocząć w 2015 roku, ale debiut został przełożony na rok później ze względu na wycofanie się rywala  walki. Pierwsza walka w zawodowej karierze odbyła się więc na Grappler Night 4 w październiku 2016 roku, gdzie przez poddanie w pierwszej rundzie pokonał Adriana Błońskiego. Ostatnie starcie miało miejsce w styczniu ubiegłego roku, na gali Dragon Fight Night 2. Kolejnym poddaniem w karierze wyszedł górą z walki z Adamem Filipkiem.

Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy o pierwszym ogłoszonym zestawieniu zawodników na Babilon MMA 3. W wadze ciężkiej spotkają się ze sobą Michał Orkowski i Łukasz Łysoniewski. w Radomiu kibice mieszanych sztuk walki będą mieli okazję zobaczyć także kolejny pojedynek Szymona Kołeckiego. Jego rywal nie został jeszcze podany do publicznej informacji.

11 KOMENTARZE

  1. Sugerujesz clickbait, bo gość ma takie nazwisko? ok xD

    Znam tylko jednego Rutkowskiego, a po ostatnich doniesieniach można się spodziewać, że dostał już propozycję od Organizacji-Która-Nie-Jest-W-Dupie.

    Nie sugeruję clickbaitu, ale to jest Cohones i ktoś musiał to napisać. :hi:

  2. Znam tylko jednego Rutkowskiego, a po ostatnich doniesieniach można się spodziewać, że dostał już propozycję od Organizacji-Która-Nie-Jest-W-Dupie.

    Nie sugeruję clickbaitu, ale to jest Cohones i ktoś musiał to napisać. :hi:

    :beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.