Informacja prasowa: 

Czas poznać bohaterów równie mocnego starcia w dywizji średniej. 15 grudnia podczas Babilon MMA 6 w Raszynie zmierzą się Rafał Haratyk (10-3-2, 2 KO, 4 Sub) i Maciej Różański (10-2, 2 KO, 7 Sub).

Naprzeciwko siebie staną Berserkerzy z Bielska i Szczecina. Pierwszy z nich to Rafał Haratyk z Daas Berskers Team Bielsko-Biała. Podopieczny Damiana Herczyka to jedna z gwiazd Babilon MMA. Haratyk notuje serię 3 zwycięstw z rzędu. Pokonał kolejno Łukasza Bieńkowskiego, Johana Romminga i Marcina Naruszczkę, któremu zrewanżował się za porażkę sprzed lat. Aktualnie „Polish Tank” ma na koncie 10 zwycięstw, 3 porażki i 2 remisy.

Rywal Haratyka reprezentuje szczeciński Berserkers Team. Zawodnik trenujący pod okiem legendy polskiego MMA Piotra Bagińskiego toczył ostatnio emocjonujące boje na galach ACB. W ostatnim starciu pokonał Dana Hope’a przez poddanie. Jak przystało na członka Berserkers Team Szczecin, Różański imponuje w parterze. Przez poddania wygrał 7 pojedynków. W zawodowej karierze odniósł 10 zwycięstw i doznał dwóch porażek.

Galę będzie można oglądać na antenach grupy Polsat. Bilety można nabywać na stronie eventim.pl.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.