Do tej walki miało dojść w grudniu ubiegłego roku, teraz postanowiono spróbować ponownie zestawić ze sobą tych zawodników. Tomasz Babiloński, właściciel organizacji Babilon MMA poinformował o pierwszym zestawieniu z marcowej gali, która odbędzie się w hali MOSiR w Radomiu 17 marca. W klatce, naprzeciwko siebie, staną Michał Orkowski oraz Łukasz Łysoniewski. 

Orkowski (MMA 3-2) swoją ostatnią walkę stoczył właśnie dla organizacji Babilon MMA. W walce wieczoru drugiego wydarzenia, zorganizowanego przez Tomasza Babilońskiego, przegrał przez TKO z Szymonem Kołeckim. Polski ciężki wszystkie swoje trzy zwycięstwa zanotował przez zakończenie walki przed czasem. W zawodowym MMA jest od grudnia 2016 roku. Jego atutem jest zdecydowanie wzrost. Zawodnik ma ponad 190 cm.

Łysoniewski (MMA 1-3) nie miał szczęścia na początku swojej zawodowej kariery, która zaczęła się w 2014 roku. Pod rząd przegrał dwa pojedynki, a rok później jego walka z Andrzejem Kulikiem zakończyła się przez no contest już po kilku minutach pierwszej rundy. Później Łukasz miał ponad dwuletnią przerwę od MMA, do którego wrócił w 2017 roku. Na gali Underground Boxing Show, w trzeciej minucie pierwszej rundy, znokautował go Szymon Kołecki. Pierwsze zwycięstwo w karierze zanotował w ubiegłym roku, na gali Babilon MMA 2. Po zmianie rywala zmierzył się ostatecznie z Ruslanem Chapko, którego pokonał przez TKO w pierwszej rundzie po ciosach.

Na Babilon MMA 3 odbędzie się też pojedynek wyżej wspominanego Szymona Kołeckiego. Rywal nie został jeszcze ogłoszony.

10 KOMENTARZE

 1. Babiloński ogłosił też termin "czwórki". Trzeba przyznać, że jak na raczkującą organizację to spore tempo sobie narzucił.

 2. Babiloński ogłosił też termin "czwórki". Trzeba przyznać, że jak na raczkującą organizację to spore tempo sobie narzucił.

  to bedzie boks a nie mma:lol:

 3. Tytuł "Babilon MMA" i boks? Niezły mindfuck.

  Jak dowiedziała się redakcja ringpolska.pl, 7 kwietnia w Legionowie odbędzie się kolejna gala boksu zawodowego organizowana przez grupę Babilon Promotion.

  – Jeszcze nie mogę ostatecznie potwierdzić, kto w Legionowie wystąpi, ale myślimy o Krzysztofie Zimnochu, Michale Cieślaku i utalentowanym Rafale Grabowskim, którego chętnie zestawilibyśmy z Tomaszem Królem – powiedział Tomasz Babiloński.

 4. Tytuł "Babilon MMA" i boks? Niezły mindfuck.

  Juz sie wytlumaczyl Mrozowi, Babilonski ewidentnie probuje piec dwie pieczenie na jednym ogniu 😉

  Mimo wszystko w Radomiu  dostaniemy zapewne kilka dobrych walk MMA, a to jest najwazniejsze.

 5. Po zmianie rywala zmierzył się ostatecznie z Ruslanem Chapko, którego pokonał przez w pierwszej rundzie po ciosach.

  Czegoś chyba brakuje w tym zdaniu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.