Jak poinformowano podczas studia gali Babilon MMA 6, kolejne wydarzenie organizacji Tomasza Babilońskiego odbędzie się 25 stycznia w Żyrardowie. Podano także pierwsze nazwiska zawodników, którzy zaprezentują swoje umiejętności na początku nowego roku. W klatce Babilonu pojawią się: Kamil Oniszczuk oraz Łukasz Rajewski, który skrzyżuje rękawice z Danielem Rutkowskim.

Oniszczuk w swojej zawodowej karierze, która rozpoczęła się marcu 2016 roku, stoczył już sześć pojedynków i ani razu nie wyszedł z klatki na tarczy. Reprezentant Ankosu MMA na galach Babilonu walczył już 3 razy, pokonując kolejno: Pawła Karwowskiego, Maksima Potapova i Said-Magomeda Abdulkadyrova.

Rajewski (MMA 8-4) swój ostatni pojedynek stoczył na gali Cage Warriors 99, gdzie już w pierwszej rundzie został poddany przez Madsa Burnella. Wcześniej, aż 3 jego walki miały miejsce na galach KSW, gdzie po powrocie po dwóch latach, aż dwukrotnie wyszedł z klatki z tarczą. Na gali KSW 38 pokonał na pełnym dystansie Sebastiana Romanowskiego, a potem na KSW 44 Leo Zulicia przez skrętówkę. Zwycięstwa zostały przeplecione porażką z Salahdine’em Parnasse’em na KSW 41. Rajewski rozpoczął zawodową karierę w maju 2015 roku.

Rutkowski (MMA 6-2) ma obecnie serię 6 zwycięstw z rzędu. Jego dwie ostatnie walki miały miejsce na galach Babilon MMA i obie zakończyły się przed czasem. Pokonał wtedy kolejno: Mateusza Sińskiego oraz Aleksandra Georgasa. Jego zawodową karierę rozpoczęły dwie porażki z rzędu, obie w 2015 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.