W karcie walk gali Babilon MMA 7 doszło do zmiany. Doświadczony Arkadiusz Jędraczka w Żyrardowie miał zmierzyć się z Łukaszem Sudolskim. Podczas ostatnich treningów przed walką zawodnika Nastula Team dopadł jednak pech. „Rooney” zerwal więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. Ta kontuzja wyłączy go z treningu i startów na kilka miesięcy. Organizatorzy siódmej gali Babilon MMA na kilka dni przed galą znaleźli jednak zastępstwo.

W Żyrardowie rywalem Sudolskiego będzie Marcin Filipczak. Występ na gali Babilon MMA 7 będzie dla reprezentanta Octopus Pabianice zawodowym debiutem. W amatorskiej karierze, według oficalnych źródeł, Filipczak wygrał pięć pojedynków i przegrał jeden. Pojedynek z utalentowanym i mocnym w każdej płaszczyźnie Sudolskim będzie Filipczaka najtrudniejszym testem w dotychczasowej przygodzie z MMA.

Do karty walk Babilon MMA 7 zostały dodane również dwa pojedynki amatorskie. W obu wystąpią przedstawiciele żyrardowskiego kubu Academia Gorila: Mateusz Nowakowski oraz Lara Fornal. Nowakowski zmierzy się z Kacprem Michałowskim z Team Tczew, natomiast Fornal podejmie Izabelę Walczak (Górnik Łęczna).

Aktualna karta walk Babilon MMA 7:

Walka wieczoru:
120,2 kg: Michał Kita (17-10) vs Artur Głuchowski (6-5)

Karta główna:
65,8 kg: Daniel Rutkowski (6-2) vs Łukasz Rajewski (8-4)
77,1 kg: Kamil Oniszczuk (6-0) vs Guilherme Cadena Martins (25-15)
70,3 kg: Piotr Niedzielski (11-4) vs Alexander Gorshechnik (11-2)
83,9 kg: Michał Pietrzak (6-3) vs Marius Bagdonas (6-8)
93 kg: Łukasz Sudolski (2-0) vs Marcin Filipczak (0-0)
67 kg: Piotr Kacprzak (1-0) vs Dawid Śmiełowski (3-0)

Karta wstępna:
Mateusz Nowakowski vs Kacper Michałowski
Lara Fornal vs Izabela Walczak

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.