Daniel Skibiński poznał datę kolejnej walki. Jeden z czołowych zawodników dywizji półśredniej swój kolejny pojedynek stoczy na gali Babilon MMA 5, która odbędzie się 18 sierpnia w Międzyzdrojach. Rywal „Skiby” nie jest jeszcze znany, a wiadomością o występnie zawodnik podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Skibiński (MMA 11-5) swoją ostatnią walkę stoczył także na gali Babilon MMA, w marcu tego roku. Po bardzo dobrej walce i pełnym dystansie czasowym okazał się lepszy od Davy’ego Gallona, którego pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów. Tym cennym zwycięstwem zawodnik reprezentujący Ankos MMA przedłużył swoją passę zwycięstw do 5 z rzędu. Skibiński to jeden z zawodników, który z organizacją Tomasza Babilońskiego związany jest długofalowym kontraktem.

Poza Skibińskim w karcie Babilon MMA 5 na pewno zobaczymy także Szymona Kołeckiego. O występie byłego sztangisty poinformowano na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku za pomocą plakatu promującego wydarzenie.

https://www.facebook.com/babilonmma/photos/p.2027621120645972/2027621120645972/?type=1&theater

52 KOMENTARZE

 1. Pisalem o tym kilka dni temu i widac ze Mrozu ma jak zawsze dobre przecieki:lol: czekamy na oficjalne potwierdzenie kolejnych wymienionych nazwisk ale to pewnie juz wszystko klepniete.

 2. Kurla, nie moge sie doczekac tej gali. Juz dawno nie czekalem tak na polska gale. Jakby to bylo w PPV to bym kupil :redford:

 3. O występie byłego sztangisty poinformowano na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku za pomocą plakatu promującego wydarzenie.

  Idac tym torem zapowiedziano tez wystep Haratyka i Oniszczuka.

 4. Kurla, moze by sie wybral na wczasy ? Tylko zapindalac 1000km samochodem to jak za kare, leca tam jakie pociagi ode mnie? Do szczecina chyba jest z Rzeszowa bezposredni tylko co dalej ? Jest tam co robic przez kilka dni ?

 5. Kurla, moze by sie wybral na wczasy ? Tylko zapindalac 1000km samochodem to jak za kare, leca tam jakie pociagi ode mnie? Do szczecina chyba jest z Rzeszowa bezposredni tylko co dalej ? Jest tam co robic przez kilka dni ?

  Zależy, czy kcesz coś połazić czy co. Możesz wynająć motorówkę i pośmigać po Odrze.

 6. Zależy, czy kcesz coś połazić czy co. Możesz wynająć motorówkę i pośmigać po Odrze.

  Paczam na google earth. Niby fajnie, zaraz nad mozem. Ten hotel Aurora to dobry jest ? Jakies dobre restauracje wysokiej klasy ?

 7. Paczam na google earth. Niby fajnie, zaraz nad mozem. Ten hotel Aurora to dobry jest ? Jakies dobre restauracje wysokiej klasy ?

  Wygogluj sobie restauracje w Szczecinie, ja polecam Bollywood i bombay, wyszak i nowy browar. Same Międzyzdroje to nie wiem co tam serwują, w sezonie to raczej za wysokiej klasy nie uświadczysz.

  No i możesz ciapongiem do Berlina uderzyć.

 8. Kurla, moze by sie wybral na wczasy ? Tylko zapindalac 1000km samochodem to jak za kare, leca tam jakie pociagi ode mnie? Do szczecina chyba jest z Rzeszowa bezposredni tylko co dalej ? Jest tam co robic przez kilka dni ?

  Ze Szczecina masz busy i pociągi, niecałe dwie godziny. Aurora jest niezła, ale masz dużo innych mniejszych, trochę tańszych, oferujących podobny standard. Plażing, knajping, lansing, bardzo ciekawe są okolice, ale bez auta to trochę lipa. Jednak przez parę dni nie powinieneś się nudzić. Z restauracji polecam "Dolce Vita" i "Arts Kitchen"

 9. A wybiera sie ktos z forum na te gale w ogole ?

  Pewnie znowu będzie Kaczorek, no i może w tym roku uda mi się wyrwać z roboty.

 10. Ze Szczecina masz busy i pociągi, niecałe dwie godziny. Aurora jest niezła, ale masz dużo innych mniejszych, trochę tańszych, oferujących podobny standard. Plażing, knajping, lansing, bardzo ciekawe są okolice, ale bez auta to trochę lipa. Jednak przez parę dni nie powinieneś się nudzić. Z restauracji polecam "Dolce Vita" i "Arts Kitchen"

  Dzieki, wlasnie googluje. Z Rzeszowa samolotem do Szczecina w 2 godz. Pozniej PKP Intercity do Miedzyzdrojow (chyba, ze taryfa i hooy). Na miejscu pensjonat Dwie wieze (co Ty na to?) i tam plaza, molo (nawdycham sie tam jodu? 😆 ), drugi dzien: muzeum Bunkier V3, Wolinski Park Narodowy i plaza. Trzeci dzien szama, picie, plaza i gala, czwarty powrot.

  Co Ty na to ?

  Jak znasz tamtejsze ceny to ile tak w wielkim przublizeniu moge przejebac na taryfy, zarcie i picie w 3 dni ?

 11. Dzieki, wlasnie googluje. Z Rzeszowa samolotem do Szczecina w 2 godz. Pozniej PKP Intercity do Miedzyzdrojow (chyba, ze taryfa i hooy). Na miejscu pensjonat Dwie wieze (co Ty na to?) i tam plaza, molo (nawdycham sie tam jodu? 😆 ), drugi dzien: muzeum Bunkier V3, Wolinski Park Narodowy i plaza. Trzeci dzien szama, picie, plaza i gala, czwarty powrot.

  Co Ty na to ?

  Jak znasz tamtejsze ceny to ile tak w wielkim przublizeniu moge przejebac na taryfy, zarcie i picie w 3 dni ?

  O Dwóch Wieżach za dużo nie wiem, dobrze położony, wszędzie w miarę blisko, a równocześnie spokój i cisza. Wersja dla średnio szalejących to dwie stówki na głowę dziennie. Plan ok, parę kilometrów za Bunkrem masz wzgórze Zielonka z jebitnym widokiem. Zaraz obok udostępnione do zwiedzania wykopalisko archeologiczne osady z bardzo dawnych czasów, też fajne.

 12. O Dwóch Wieżach za dużo nie wiem, dobrze położony, wszędzie w miarę blisko, a równocześnie spokój i cisza. Wersja dla średnio szalejących to dwie stówki na głowę dziennie. Plan ok, parę kilometrów za Bunkrem masz wzgórze Zielonka z jebitnym widokiem. Zaraz obok udostępnione do zwiedzania wykopalisko archeologiczne osady z bardzo dawnych czasów, też fajne.

  Dwie wieze sie jebly, niedaleko jest AmberHome, w to teraz celuje.

  Dzieki.

 13. Czekamy na rywala dla Skiby bo ostatnio poprzeczka była zawieszona dość wysoko więc liczę teraz na jeszcze mocniejszego rywala. To samo z Oniszczukiem, który będzie na tej gali walczył. Na Babilon zawsze czuję jaranko. Lubię tę organizacjęz

 14. Kurla, moze by sie wybral na wczasy ? Tylko zapindalac 1000km samochodem to jak za kare, leca tam jakie pociagi ode mnie? Do szczecina chyba jest z Rzeszowa bezposredni tylko co dalej ? Jest tam co robic przez kilka dni ?

  @Baasteek zna odpowiedzi na Twoje pytania…

 15. Czekamy na rywala dla Skiby bo ostatnio poprzeczka była zawieszona dość wysoko więc liczę teraz na jeszcze mocniejszego rywala. To samo z Oniszczukiem, który będzie na tej gali walczył. Na Babilon zawsze czuję jaranko. Lubię tę organizacjęz

  Pawlak, jesli jednak zostaje w 77, z pewnością by takim był.

 16. Pawlak, jesli jednak zostaje w 77, z pewnością by takim był.

  Bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że Pawlak ma tam walczyć.

  Oglądałbym.

 17. Bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że Pawlak ma tam walczyć.

  Oglądałbym.

  No ja ciągle liczę, że Skiba albo Haratyk dla Pawlaka, byle nie bylo żadnych Litwinów czy Białorusinów last last minute.

 18. Dzieki, wlasnie googluje. Z Rzeszowa samolotem do Szczecina w 2 godz. Pozniej PKP Intercity do Miedzyzdrojow (chyba, ze taryfa i hooy). Na miejscu pensjonat Dwie wieze (co Ty na to?) i tam plaza, molo (nawdycham sie tam jodu? 😆 ), drugi dzien: muzeum Bunkier V3, Wolinski Park Narodowy i plaza. Trzeci dzien szama, picie, plaza i gala, czwarty powrot.

  Co Ty na to ?

  Jak znasz tamtejsze ceny to ile tak w wielkim przublizeniu moge przejebac na taryfy, zarcie i picie w 3 dni ?:dobry:

  Ja się miałem wybierać bo do Międzyzdrojów 70km od domu ale koliduje mi z kawalerskim a jako świadek średnio żebym odpuścił :siara:

 19. :dobry:

  Ja się miałem wybierać bo do Międzyzdrojów 70km od domu ale koliduje mi z kawalerskim a jako świadek średnio żebym odpuścił :siara:

  Kawalerskie w Międzyzdrojach :fjedzia:

 20. Kawalerskie w Międzyzdrojach :fjedzia:

  Pierdolę,  już raz tam byłem na kawalerskim. Wróciłem po 48h:korwinlaugh:

 21. Pierdolę,  już raz tam byłem na kawalerskim. Wróciłem po 48h:korwinlaugh:

  Z tego co piszesz bylo dobrze :roberteyeblinking:

  czy za krotko? :awesome:

 22. @Norb1

  Gdzie kupujesz bilety ? Znasz te hale ? Jaki kupic jesli jestem slepy jak kret ?

  Kup bilet do kina i nie zapomnij lornetki i okularów.

 23. Kup bilet do kina i nie zapomnij lornetki i okularów.

  Okularow nie nosze bo nie lubie a kino mam w domu bez cebuli gadajacej i chrupiacej popcorn za uchem :roberteyeblinking:

 24. @Norb1

  Gdzie kupujesz bilety ? Znasz te hale ? Jaki kupic jesli jestem slepy jak kret ?

  Obojetnie gdzie kupisz ten amfiteatr jest maly

  Nie wiem czy kupuje moze jakos bokiem sie wkrece

 25. Obojetnie gdzie kupisz ten amfiteatr jest maly

  Nie wiem czy kupuje moze jakos bokiem sie wkrece

  Furtka bedzie wylamana :fingers:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.