Informacja prasowa: 

Znane jest trzecie zestawienie gali Babilon MMA 6. 15 grudnia w podwarszawskim Raszynie zmierzą się przedstawiciele dywizji piórkowej: Damian Zorczykowski (5-2, 1 KO, 3 Sub) i Adrian Kępa (5-3, 3 KO, 2 Sub).

Pierwszy z zawodników jest znany fanom, którzy oglądali poprzednie edycje Babilon MMA. Pochodzący z Łomży Zorczykowski stoczył dla organizacji Tomasza Babilońskiego już 3 pojedynki. W pierwszym starciu pokonał na punkty Michała Folca, w drugim musiał uznać wyższość Krystiana Krawczyka, zaś w trzecim występie zdeklasował Łukasza Kaśniewskiego. Zorczykowski reprezentuje Fight Club Łomża, w którym jest również trenerem. W zawodowym MMA ma na koncie 5 zwycięstw i 2 porażki. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w ADCC i złotym medalistą Amatorskich Mistrzostw Świata w MMA.

Kępa to reprezentant MMATADORES Katowice. W klatce Babilon MMA stoczy pierwszy pojedynek. W zawodowym MMA odniósł 5 zwycięstw i doznał 3 porażek. Ma za sobą również bogatą karierę amatorską. Był mistrzem Śląska i wicemistrzem Polski amatorskiego MMA. Świetnie czuje się w stójce, a jego najgroźniejszą bronią są techniki bokserskie. Parter nie jest mu jednak obcy. W ostatnim, kapitalnym starciu Kępa pokonał przez poddanie (balacha) Filipa Lamparskiego.

Oprócz starcia Zorczykowskiego z Kępą, Tomasz Babiloński ogłosił do tej pory dwa pojedynki gali Babilon MMA 6. Oba zapowiadają się arcyciekawie. W zakontraktowanej na 5 rund walce o pas mistrza Babilon MMA w dywizji półśredniej zmierzą się Daniel Skibiński i Paweł Pawlak. W 3-rundowej batalii w wadze średniej naprzeciwko siebie staną Rafał Haratyk i Maciej Różański.

Bilety na galę można nabywać w serwisie eventim.pl. Transmisja z Raszyna będzie również dostępna na antenach grupy Polsat.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.