Informacja prasowa: 

Kacper Formela (7-1, 2 KO, 3 Sub) i Adam Brzezowski (5-2, 2 KO, 3 Sub) dołączyli do karty walk gali Babilon MMA 4, która odbędzie się 8 czerwca w Ełku. Ich starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii lekkiej.

Formela to jeden z największych talentów w polskim MMA. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego ma za sobą bardzo bogatą karierę amatorską. W zawodowych walkach zanotował 7 zwycięstw (5 z nich przed czasem). Goryczy porażki doznał tylko raz. W Ełku „Polish Machida” postara się przedłużyć serię zwycięstw z rzędu do czterech. 22-latek z Mighty Bulls Gdynia jest notowany w czołówce kategorii piórkowej w Polsce, ale po raz drugi stoczy walkę w limicie kategorii lekkiej. Niewykluczone, że w tej dywizji zadomowi się już na stałe.

Jego rywalem będzie Brzezowski, który reprezentuje klubu MMA Devil Międzychód. „Brooklyn” ma na koncie 5 zwycięstw (wszystkie przed czasem) i dwie porażki. Przez większość kariery występował w dywizji półśredniej.

Przypomnijmy, że w walce wieczoru gali Babilon MMA 4 wystąpi Szymon Kołecki, który w klatce zamelduje się już po raz szósty. Ponadto organizatorzy potwierdzili występ Daniela Rutkowskiego, Aleksandra Georgasa i Piotra Niedzielskiego. Kolejne nazwiska zostaną ogłoszone w najbliższych dniach.

Galę będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w serwisie eventim.pl.

Aktualna karta walk Babilon MMA 4:

93 kg: Szymon Kołecki (5-0)- TBA
65,8 kg: Daniel Rutkowski (5-2) – Aleksander Georgas (9-5)
70,3 kg: Kacper Formela (7-1) – Adam Brzezowski (5-2)
77,1 kg: Piotr Niedzielski (9-4) – TBA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.