babilon mma rakowicz

Szymon Rakowicz został nowym mistrzem kategorii piórkowej Babilon MMA. Dotychczasowy posiadacz tytułu, Piotr Kacprzak, odklepał duszenie w drugiej rundzie starcia. Pojedynek był walką wieczoru gali Babilon MMA 39, która odbyła się 30 września w Radomiu.

Pretendent do tytułu wywierał presję od początku walki, spychając Kacprzaka w kierunku siatki. Akcja przeniosła się w końcu do parteru, gdzie Szymon spróbował zapiąć gilotynę, a następnie zajął pozycję z góry. Piotr szukał dojścia do duszenia trójkątnego, pomimo przyjmowanych ciosów w parterze był coraz bliżej zapięcia techniki. Kacprzak aktywnie pracował nad poddaniem swojego przeciwnika, ale na minutę przed końcem rundy Rakowicz wyswobodził głowę. Szymon przeszedł do półgardy, a następnie wyprowadził kolejną serię uderzeń na głowę mistrza.

Po rozpoczęciu drugiej odsłony Kacprzak starał się zaskoczyć Szymona zejściem po dźwignię na nogę, jednak Rakowicz nie wpadł w pułapkę. Nieco później Piotr ruszył po sprowadzenie, lecz został skontrowany i ponownie pozycję na górze zajął Rakowicz. Szymon rozbijał mistrza, który znów próbował znaleźć drogę do poddania z pleców. Kacprzak w końcu odwrócił się do żółwia i poszedł po obalenie. Rakowicz w świetnym stylu wykorzystał ten moment do zapięcia duszenia i poddania Kacprzaka. Szymon triumfował w drugiej rundzie i został nowym mistrzem wagi piórkowej.

65,8 kg: Szymon Rakowicz pok. Piotra Kacprzaka przez poddanie (duszenie) runda 2, 4:12 | walka o pas |

Pełne wyniki gali Babilon MMA 39

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of J.K
J.K

KSW
Featherweight

4,951 komentarzy 17,647 polubień

No to DWCS się mocno oddaliło od Kacprzaka.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of respect
respect

UFC
Light Heavyweight

15,774 komentarzy 74,604 polubień

Nie chcę być złośliwy, ale trochę mnie to cieszy bo bardzo drażniło mnie to gadanie o UFC w jego kontekście. Chłopak młody i niewątpliwie ma talent, ale był mocno przehajpowany przez media o Gwoździa.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

18,193 komentarzy 76,148 polubień

Kolejne bumisko z Babilonu wyjaśnione.

Ktoś powinien Artura G. wypierdolić stamtąd na zbity pysk - odkąd jest tam meczmejkerem to sportowo organizacja sięgnęła dna a ich mistrzowie są zwykłymi bumami - jak Sudolski czy Brzeski.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,610 komentarzy 49,076 polubień

Ma czas. Dobrze że tak się stało. Tyle w temacie.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Grubas
Grubas

UFC
Middleweight

13,399 komentarzy 19,498 polubień

był mocno przehajpowany przez media o Gwoździa.

Jak wiekszosc jego bumow.

Odpowiedz 3 polubień