babilon mma siwiec

Łukasz Siwiec został nowym mistrzem wagi półśredniej organizacji Babilon MMA. Poddał on Konrada Rusińskiego w drugiej rundzie walki wieczoru gali Babilon MMA 32, która odbyła się 11 listopada w Radomiu.

Łukasz Siwiec szukał skrócenia dystansu, jednak Rusiński odpowiedział udanym obaleniem. Konrad szukał duszenia, lecz Łukasz zdołał wrócić na nogi. Rusiński nie odpuszczał uchwytu i cały czas kontrolował sytuację w klinczu. Kilkukrotnie trafił swojego przeciwnika kolanem. Rusiński wskoczył do gilotyny, ale i tym razem nie udało mu się dopiąć techniki kończącej. Siwiec odwrócił pozycję, po czym docisnął Konrada do siatki. Po rozerwaniu zwarcia Rusiński zanotował kolejne udane obalenie. Po kilku ciosach w parterze Konrad wstał i okopał nogi leżącego rywala.

Po kilkudziesięciu sekundach drugiej odsłony Rusiński przeniósł akcję do parteru. Zapiął gilotynę, ale Siwiec zdołał uciec z zagrożenia i przejść do pozycji z góry. Łukasz zadał serię uderzeń, a Konrad skulił się w żółwiu, przyjmując kolejne ciosy na głowę. Rusiński nie bronił się aktywnie, a sędzia ringowy uważnie przyglądał się całej sytuacji. W końcu Siwiec poszedł po duszenie zza pleców, którym po chwili zmusił przeciwnika do odklepania. Łukasz Siwiec został nowym mistrzem wagi półśredniej organizacji Babilon MMA.

77 kg: Łukasz Siwiec pok. Konrada Rusińskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 3:39 | walka o pas |

Pełne wyniki gali Babilon MMA 32

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Master
Master

Oplot Challenge
Heavyweight

176 komentarzy 213 polubień

Kto udusił? i kogo udusił?

Odpowiedz polub