Informacja prasowa:

Już w najbliższą sobotę kibice obejrzą historyczną walkę o pas Babilon MMA w kategorii półśredniej i walkę czołowych zawodników dywizji średniej w Polsce. Znany jest już szczegółowy plan transmisji z gali Babilon MMA 6, która odbędzie się w Raszynie.

Wydarzenie to będzie można oglądać na antenach grupy Polsat. Transmisja z Babilon MMA 6 rozpocznie się o godzinie 19:30 na antenie Polsatu Sport Fight. O godzinie 20:00 do grona oglądających dołączą widzowie Polsatu Sport i Super Polsatu. Ponadto dwie główne walki gali zostaną wyemitowane z odtworzenia na antenie Polsatu Głównego (godz. 00:45). Transmisja z gali znajduje się również w ofercie ipla.tv.

Walki wieczoru zapowiadają się arcyciekawie. W starciu o pas zmierzą się Daniel Skibiński i Paweł Pawlak. Obaj mają za sobą serię zwycięskich pojedynków i są notowani w czołówce dywizji półśredniej w Polsce. Ich starcie zostało zakontraktowane na dystansie 5 rund.

W 3-rundowej walce rankingowej będzie równie ciekawie. Naprzeciwko siebie staną czołowi zawodnicy kategorii średniej: Rafał Haratyk i Maciej Różański. W tym pojedynku klatka zapłonie, ale trudno się dziwić, ponieważ naprzeciwko siebie staną zawodowi strażacy.

W pozostałych walkach organizatorzy również spodziewają się wielu emocji. Do klatki wejdą zawodnicy znani z występów na Babilon MMA i tacy, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w MMA.

Bilety na galę można nabywać w serwisie eventim.pl.

Karta walk Babilon MMA 6:

Walki wieczoru
77,1 kg: Daniel Skibiński (12:5, 2 KO, 2 Sub) – Paweł Pawlak (14:3, 8 KO, 3 Sub) – o pas mistrzowski
83,9 kg: Rafał Haratyk (10:3:2, 2 KO, 4 Sub) – Maciej Różański 10:2 (2 KO, 7 Sub)

Karta główna

65,8 kg: Damian Zorczykowski (5:2, 1 KO, 3 Sub) – Adrian Kępa (5:3, 3 KO, 2 Sub)
120 kg: Michał Orkowski (4:2, 3 KO, 1 Sub) – Łukasz Brzeski (5:1, 3 KO, 2 Sub)
65,8 kg: Piotr Kacprzak (PRO DEBUT) – Filip Lamparski (1:1)
77,1 kg semi pro: Gabriel Żmudzin – Jakub Niewiadomski
65,8 kg semi pro: Tomasz Smyk – Paweł Szumlas

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.