Informacja prasowa: 

Znany jest już plan transmisji ciekawie zapowiadającej się gali Babilon MMA 5, która już w najbliższą sobotę odbędzie się w Międzyzdrojach. Wydarzenie to będzie można oglądać na trzech antenach grupy Polsat.

Transmisja z Babilon MMA 5 rozpocznie się na antenie Polsatu Sport Fight o godzinie 20:30. Po krótkiej zapowiedzi i prezentacji do klatki wejdą pierwsi bohaterowie gali. O godzinie 21:55 do grona oglądających dołączą widzowie stacji Super Polsat.

Od godziny 23:05 transmisja będzie również dostępna na antenie Polsatu otwartego. Na tym kanale kibice zobaczą trzy główne walki wieczoru, w których wystąpią największe gwiazdy gali. W głównych pojedynkach naprzeciwko siebie staną mistrz olimpijski Szymon Kołecki oraz utalentowany Michał Bobrowski, Rafał Haratyk i Marcin Naruszczka, a także Daniel Skibiński i Giovanni Melillo. Polak i Włoch wyjdą do klatki jako ostatni.

Karta walk sobotniej gali przedstawia się bardzo solidnie. Oprócz wyżej wymienionych zawodników do klatki wejdą między innymi były zawodnik UFC Paweł Pawlak, Kamil Oniszczuk, Said-Magomed Abdulkadirov, Artur Kamiński czy Rafał Lewoń. Dodatkowa pula biletów jest jeszcze dostępna w serwisie eventim.pl. Zapraszamy również na stronę babilonmma.com

Karta walk Babilon MMA 5:

Walki wieczoru:
77,1 kg: Daniel Skibiński (11-5) – Giovanni Melillo (12-2)
93 kg: Szymon Kołecki (6-0) – Michał Bobrowski (7-0)
83,9 kg: Rafał Haratyk (9-3-2) – Marcin Naruszczka (19-8-1)

Karta główna:
77,1 kg: Paweł Pawlak (13-3) – Rafał Lewoń (14-8)
77,1 kg: Kamil Oniszczuk (5-0) – Said-Magomed Abdulkadirov (4-0)
70,3 kg: Artur Kamiński (6-2) – Paweł Mazajło (3-0)
93 kg: Piotr Grażewicz (1-0) – Łukasz Sudolski (1-0)
65,8 kg: Krystian Krawczyk (2-0) – Dominik Gierowski (1-0)
93 kg: Piotr Szczodrowski (1-0) – Sławomir Bryla (0-0)

20 KOMENTARZE

 1. W KSW tez zmienia blizej gali, bo nie wierze, ze Popek zostanie w tym CO-ME.

  Tez tak mi się wydaje potencjał na ME w postaci popka jest większy.

 2. Jak można się dowiedzieć z reaktywowanej wlasnie, najlepszej polskiej audycji o MMA, zamiana kolejności walk nastąpiła na prośbę Szymona Koleckiego.

 3. Jak można się dowiedzieć z reaktywowanej wlasnie, najlepszej polskiej audycji o MMA, zamiana kolejności walk nastąpiła na prośbę Szymona Koleckiego.

  Dlaczego tak chciał?

 4. Jesli Zmija pije do wypowiedzi Ossolinskiego dla Mroza to tam bylo ze Szymon nie chcial walczyc w ME a nie ze zalatwil Skibie walke wieczoru. No jesli Szymon postawi warunek to kogos musieli dac do ME i wypadlo na Skibe. No chyba ze chodzi mu o cos innego.

 5. Jesli Zmija pije do wypowiedzi Ossolinskiego dla Mroza to tam bylo ze Szymon nie chcial walczyc w ME a nie ze zalatwil Skibie walke wieczoru. No jesli Szymon postawi warunek to kogos musieli dac do ME i wypadlo na Skibe. No chyba ze chodzi mu o cos innego.

  Pewnie zameldowal Skibie, ze zalatwil mu ME i teraz glupio to wyglada 😉 Z drugiej strony tez nie wiem czemu Szymon nagle mialby sam zrezygnowac z wystepu w walce wieczoru ?

 6. Pewnie zameldowal Skibie, ze zalatwil mu ME i teraz glupio to wyglada 😉 Z drugiej strony tez nie wiem czemu Szymon nagle mialby sam zrezygnowac z wystepu w walce wieczoru ?

  A myslisz ze Tomek Babilonski czy Polsat nie chcieli miec Szymona w ME? Najbardziej znane nazwisko gali przeciez. Szymon tez zawsze powtarzal ze nienawidzi walczyc tak pozno a tu by musial znowu po polnocy wychodzic. Moze teraz Szymonowi glupio bo wyjdzie ze wali jakies fochy i stawia warunki organizatorom.

 7. Pewnie zameldowal Skibie, ze zalatwil mu ME i teraz glupio to wyglada 😉 Z drugiej strony tez nie wiem czemu Szymon nagle mialby sam zrezygnowac z wystepu w walce wieczoru ?

  Szymon u Mroza powiedzial ze dostal telefon od Mazura i ze ten mu powiedzial ze walka wieczoru bedzie walka Skiby. Szymon z tego sie cieszyl nawet bo wielokrotnie mowil wczesniej Tomkowi ze niech promuje inne nazwiska bo on dlugo nie bedzie walczyl. Szymon widocznie ma wyjebke na takie rzeczy i pewnie moglby walczyc nawet jako 1 od dolu.

 8. Szymon mi mówił, że nie ma ciśnienia na ME czy Co ME . Mówił też ,że ludzie nie wyjdą z amfiteatru, bo tu Januszów nie będzie jak na KRS.

 9. Szymon u Mroza powiedzial ze dostal telefon od Mazura i ze ten mu powiedzial ze walka wieczoru bedzie walka Skiby. Szymon z tego sie cieszyl nawet bo wielokrotnie mowil wczesniej Tomkowi ze niech promuje inne nazwiska bo on dlugo nie bedzie walczyl. Szymon widocznie ma wyjebke na takie rzeczy i pewnie moglby walczyc nawet jako 1 od dolu.

  Kowalik, oczywiście tez u Mroza, przyznał że to kwestia godzin z największą potencjalna oglądalnością, w to celuje Babiloński z walka Szymona. Generalnie ta roszada to żaden problem, spora szansa przed Skibą, trzeba tylko wygrac, a łatwo nie będzie.

 10. Ostatnia walka to już ma dość mierny czas antenowy. Zacznie się od studia potem polsatowskie reklamy, walka, reklamy, walka reklamy, 3walka karty glownej to będzie przed 1 w nocy

 11. Ostatnia walka to już ma dość mierny czas antenowy. Zacznie się od studia potem polsatowskie reklamy, walka, reklamy, walka reklamy, 3walka karty glownej to będzie przed 1 w nocy

  Bede musial chyba wypic kilka espresso od @halibut zeby dotrwac do konca gali :stevecarell:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.