Informacja prasowa:

10 czerwca federacja Babilon MMA po raz szósty zawita w Radomiu! W hitowym pojedynku wieczoru gali Babilon MMA 29 czeka nas ekscytująca wojna stylów – miejscowy bohater Piotr Kacprzak zmierzy się z Damianem Zorczykowskim o mistrzowski pas w wadze piórkowej!

24-letni Piotr Kacprzak (7-3) to wychowanek Babilon MMA. Od samego początku kariery w 2018 roku był prowadzony bardzo odważnie i z każdej kolejnej walki wynosił cenne doświadczenie. Od 2020 roku prezentuje równą, bardzo wysoką formę i zaskakuje kolejnych mocnych przeciwników nowymi umiejętnościami, odnosząc pewne i efektowne zwycięstwa. Na liście pokonanych przez Kacprzaka rywali są już Krzysztof Gutowski (uduszenie w 3. rundzie na Babilon MMA 25), Hubert Lotta (jednogłośna decyzja sędziów na Babilon MMA 19) i Konrad Furmanek (KO w 2. rundzie na Babilon MMA 21). Starszy i bardziej doświadczony Damian Zorczykowski (8-5) walczył już o mistrzowski pas wagi piórkowej, ale na gali Babilon MMA 8 przegrał z Danielem Rutkowskim. 33-letni „Zordon” odbudował się po tej porażce i ma na koncie dwa efektowne zwycięstwa z rzędu. Kto sięgnie po upragnione trofeum na gali w Radomiu? Odpowiedź poznamy już 10 czerwca w klatce Babilon MMA.

To oczywiście nie koniec emocji! Na tej samej gali pojawi się plejada lokalnych zawodników, którzy stoczą ważne i ciekawe potyczki. W wadze półśredniej (do 77 kg) mający passę dwóch wygranych Łukasz Siwiec (6-1) zmierzy się z niepokonanym Konradem Rusińskim (4-0), a Tymoteusz „The Honey Badger” Łopaczyk (8-3) spotka się z Jakubem Kamieniarzem (9-8). Wystąpią także radomscy zawodnicy wagi lekkiej (do 70 kg) – Marcin Skrzek (6-3) oraz Damian „Iti” Zuba (4-3). Do klatki powróci również 26-letni Karol Kutyła (6-3), którego kariera rozwija się w bardzo szybkim tempie oraz mniej doświadczeni Grzegorz Rutkowski i Bartłomiej Nowak (semi-pro). Wszystkie zestawienia, które kibice zobaczą na gali Babilon MMA 29 w Radomiu, zostaną ogłoszone na profilach Babilon MMA w mediach społecznościowych oraz na kanałach naszych Partnerów Medialnych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,054 komentarzy 3,126 polubień

Informacja prasowa:

10 czerwca federacja Babilon MMA po raz szósty zawita w Radomiu! W hitowym pojedynku wieczoru gali Babilon MMA 29 czeka nas ekscytująca wojna stylów - miejscowy bohater Piotr Kacprzak zmierzy się z Damianem Zorczykowskim o mistrzowski pas w wadze piórkowej!

24-letni Piotr Kacprzak (7-3) to wychowanek Babilon MMA. Od samego początku kariery w 2018 roku był prowadzony bardzo odważnie i z każdej kolejnej walki wynosił cenne doświadczenie. Od 2020 roku prezentuje równą, bardzo wysoką formę i zaskakuje kolejnych mocnych przeciwników nowymi umiejętnościami, odnosząc pewne i efektowne zwycięstwa. Na liście pokonanych przez Kacprzaka rywali są już Krzysztof Gutowski (uduszenie w 3. rundzie na Babilon MMA 25), Hubert Lotta (jednogłośna decyzja sędziów na Babilon MMA 19) i Konrad Furmanek (KO w 2. rundzie na Babilon MMA 21). Starszy i bardziej doświadczony Damian Zorczykowski (8-5) walczył już o mistrzowski pas wagi piórkowej, ale na gali Babilon MMA 8 przegrał z Danielem Rutkowskim. 33-letni "Zordon" odbudował się po tej porażce i ma na koncie dwa efektowne zwycięstwa z rzędu. Kto sięgnie po upragnione trofeum na gali w Radomiu? Odpowiedź poznamy już 10 czerwca w klatce Babilon MMA.

To oczywiście nie koniec emocji! Na tej samej gali pojawi się plejada lokalnych zawodników, którzy stoczą ważne i ciekawe potyczki. W wadze półśredniej (do 77 kg) mający passę dwóch wygranych Łukasz Siwiec (6-1) zmierzy się z niepokonanym Konradem Rusińskim (4-0), a Tymoteusz "The Honey Badger" Łopaczyk (8-3) spotka się z Jakubem Kamieniarzem (9-8). Wystąpią także radomscy zawodnicy wagi lekkiej (do 70 kg) - Marcin Skrzek (6-3) oraz Damian "Iti" Zuba (4-3). Do klatki powróci również 26-letni Karol Kutyła (6-3), którego kariera rozwija się w bardzo szybkim tempie oraz mniej doświadczeni Grzegorz Rutkowski i Bartłomiej Nowak (semi-pro). Wszystkie zestawienia, które kibice zobaczą na gali Babilon MMA 29 w Radomiu, zostaną ogłoszone na profilach Babilon MMA w mediach społecznościowych oraz na kanałach naszych Partnerów Medialnych.

Odpowiedz polub

click to expand...