Do karty walk jubileuszowej gali Babilon MMA 20 dodano kolejne starcie. Robert Hałota (MMA 3-3) stanie w szranki z Mateuszem Makarowskim (MMA 5-4-1). Starcie odbędzie się na dystansie trzech rund w limicie kategorii półśredniej. Co ciekawe – dla obu zawodników będzie to debiut w organizacji Tomasza Babilońskiego.

Makarowski ma za sobą występy dla takich organizacji jak Cage Warriors czy Oktagon. Jeśli spojrzymy na zawodowy rekord reprezentanta klubu Spartakus Rzeszów to widzimy, że pod względem wygranych i przegranych jest on urozmaicony. W ostatnim starciu zmierzył się z Leo Brichtą (MMA 7-3). W walce dla czeskiej organizacji Polak został poddany już w pierwszej rundzie.

Jeśli chodzi o Roberta Hałotę, to najwięcej razy mogliśmy go podziwiać w klatce podczas walk na galach GSW. Pod sztandarem ów organizacji stoczył cztery boje – dwie walki przegrał, jedną wygrał, a jedna zakończyła się wynikiem „no contest”.  Swój ostatni pojedynek Polak przegrał z Ebrahimem Hosseinpourem (MMA 6-5) przez TKO. Miało to miejsce w Berlinie na wydarzeniu Star MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.