Widok Aspen Ladd przed UFC on ESPN+ 13 zmartwił fanów oraz dziennikarzy ze świata MMA. Zawodniczka nie była w najlepszej formie, co było widać – Ladd nie ukrywała grymasu bólu, wyraźnie drżała stojąc na wadzę z powodu prawdopodobnie bolesnych skurczy. Po ważeniu zawodniczka wypowiedziała się na ten temat na ESPN.

Teraz czuję się już fantastycznie. Powiem tak – zazwyczaj robienie wagi jest ciężkie, tym razem było jeszcze gorzej, ale zrobiłam limit kategorii wagowej, czuję się dobrze i jestem gotowa na jutro.

Ladd na UFC on ESPN+ 13 zmierzy się z Germaine de Randamie. Zawodniczka jest faworytką u bukmacherów przed pojedynkiem z byłą mistrzynią kategorii piórkowej UFC. W swojej karierze dwa razy wystąpiła ona w kategorii muszej, lecz później przeszła na stałe do kategorii koguciej. Raz w karierze nie zrobiła ona limitu dywizji (135 funtów). W ostatnich dwóch pojedynkach Amerykanka zgarnęła bonusy za walkę oraz za występ wieczoru. Jej zawodowy rekord to 8-0.

6 KOMENTARZE

  1. Z tej wypowiedzi można wywnioskować, że w głowie dalej pusto i 0 wyciągniętych wniosków na przyszłość. Cytując pewnego sędziego "If she dies, she dies"

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.