Aslambek Saidov, były mistrz KSW, który od kilku lat toczy swoje boje dla organizacji ACA, po raz ostatni walczył w listopadzie roku 2019. Został pokonany wówczas przez Eliasa Silverio na gali ACA 101 w Warszawie.

Na razie nie wiadomo kiedy Saidov powróci do klatki. Natomiast Paweł Jóźwiak, prezes organizacji FEN, wyraził publicznie zainteresowanie zawodnikiem pisząc na Twitterze:

Hej, Arrachion Olsztyn, dochodzą mnie słuchy, że Aslambek Saidov jest wolnym zawodnikiem i schodzi do kat. lekkiej. Saidov VS Rębecki o pas FEN wagi lekkiej? Zróbmy to.

Mateusz Rębecki, mistrz kategorii lekkiej FEN, od roku 2015 pozostaje niepokonany. W swojej ostatniej obronie tytułu mistrzowskiego wygrał już w pierwszej rundzie starcia z Fabiano Silvą.

Aslambek Saidov swoją ostatnią przegraną z Eliasem Silverio przerwał świetną passę czterech zwycięstw z rzędu. Reprezentant olsztyńskiego Arrachionu skończył przed czasem Ciro Rodriguesa i Marcelo Alfayę, natomiast decyzjami sędziów pokonywał Roana Carneiro i Iona Pascu.

Zobacz również: (WIDEO) FEN 29: Naruszczka vs Radakovic

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.