(Fot. ACB) Numer trzy w naszym Rankingu PL i główny pretendent do pasa ACB w kategorii półśredniej, olsztynianin Aslambek Saidov (MMA 21-5) potwierdził swoją pozycję w organizacji i posłał na deski doświadczonego Brazylijczyka Marcelo Alfayę (MMA 18-8).

Podopieczny duetu Bońkowski – Derlacz rozpoczął bardzo zachowawczo. Aslambek pracował z dystansu i punktował niskimi kopnięciami, spokojnie odnalazł lukę w gardzie Brazylijczyka i trafił mocnym prawym sierpowym. Dzieła zniszczenia dokończył kolejnymi bombami, póki sędzia Łukasz Bosacki nie przerwał walki. Prawie pewne jest, że kolejną walkę „polski Czeczen” stoczy o pas z aktualnym mistrzem, niepokonanym Kabardyjczykiem Mukhamedem Berkhamovem (MMA 12-0).

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.