Wybierz własną drogę” – właśnie tym hasłem Extreme Hobby otwiera sezon wiosna 2018. Trzeba przyznać, że hasło to jak żadne inne idealnie oddaje odważny, bezkompromisowy styl odzieży z nowej kolekcji, która skierowana jest przede wszystkim do osób, które nie boją się na co dzień kroczyć własnymi ścieżkami.

Extreme Hobby z dumą podkreśla, że ubrania z najnowszej wiosennej kolekcji charakteryzują się najbardziej dopracowanym i przemyślanym designem w historii całej marki. Opinię tę można zweryfikować samodzielnie, choć wymaga to nieco cierpliwości – najświeższy katalog posiada bowiem aż 160 stron, a każdą z nich wypełniają unikalne t-shirty, longsleevy, koszulki polo, tank topy, shorty, dresy poliestrowe, joggery i inne akcesoria. Jest zatem z czego wybierać i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Kolekcję wiosenną zdominowały bez wątpienia t-shirty, które zajmują grubo ponad połowę katalogu. Przeważają charakterystyczne dla Extreme Hobby motywy kibicowsko-uliczne, choć nie mogło zabraknąć również odzieży patriotycznej – z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowano dwa wyjątkowe wzory. Osoby, które od dawna śledzą EH nie powinny być tym faktem zaskoczone, bo marka od samego swojego początku nie wstydziła się sięgać po wydarzenia i postacie z polskiej historii. Wcześniej upamiętnienia w podobnej formie doczekali się m.in. Żołnierze Wyklęci czy Powstańcy Warszawscy.

Ubrania prezentują m.in. Marcin Różalski i Paweł Nastula, bo jak podkreślają twórcy kolekcji, Extreme Hobby to o wiele więcej niż sama odzież – to cała społeczność zgromadzona wokół marki. Nowy katalog stanowi idealną okazję do tego, żeby pod wspólnym logo zjednoczyć osoby, które preferują aktywne spędzanie czasu wolnego: na ringu, macie czy w siłowni.

Premiera kolekcji wiosennej już niebawem na stronie ExtremeHobby.eu i w zaprzyjaźnionych sklepach.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.