Artur Szpilka i Krzysztof Głowacki z pewnością na długo zapamiętają galę KSW 83: Colosseum 2. Bokserzy, którzy postanowili spróbować swoich sił w MMA, wygrali swoje pojedynki. Szpilka pokonał Mariusza Pudzianowskiego, kiedy to „Główka” zwyciężył z Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim w wyjątkowym stylu.

Głowacki na wielkiej gali KSW 83: Colosseum 2 w ten weekend udanie zadebiutował w klatce MMA i pokonał Patryka „Glebę” Tołkaczewskiego przez wyjątkowy nokaut. „Główka” ustrzelił swojego rywala walcząc z dołu, kiedy to przeciwnik obijał go z dosiadu. Wideo z tego skończenia pojedynku odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. Szpilka bił się na Stadionie Narodowym z ogromną gwiazdą KSW, Mariuszem Pudzianowskim. W pierwszej rundzie „Pudzian” zdominował go w parterze, ale w drugiej bokser użył swoich umiejętności w stójce i wygrał z przeciwnikiem przez nokaut. „Szpila” w swoich mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z Głowackim celebrując ich wygrane.

Przyszliśmy z boksu!

Dla Szpilki była to trzecia walka w klatce MMA. W debiucie wygrał z Sergeiem Radczenko, a później zwyciężył z Denisem Załęckim. Jeśli chodzi o Głowackiego, ten w niezwykłych okolicznościach, bo na Stadionie Narodowym na oczach wielu tysięcy osób wygrał z „Glebą” w wyjątkowym stylu. Nie wiadomo jeszcze jaka przyszłość czeka obu panów w klatce największej organizacji MMA w Polsce, ale obaj swoimi występami dali jasno znać, że na pewno fani mogą czekać na więcej emocji przy okazji ich starć w mieszanych sztukach walki.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

42 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,845 komentarzy 96,663 polubień

No to zawalczcie z zawodnikami mma a nie freakami.
Co za pierdolenie…

Odpowiedz 19 polubień

Avatar of Solaris
Solaris

UFC
Middleweight

10,958 komentarzy 14,069 polubień

No to zawalczcie z zawodnikami mma a nie freakami.
Co za pierdolenie…

Przecież Mariusz trenuje już 14 lat :jjsmile:

Odpowiedz 23 polubień

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,845 komentarzy 96,663 polubień

Przecież Mariusz trenuje już 14 lat :jjsmile:

Taa na pewno, przecież oglądałem wczoraj. Widać, że dopiero zaczyna :korwinlaugh:

Odpowiedz 12 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,654 komentarzy 57,856 polubień

Nie ma co sie spinać
Niech sobie zarobią
Oni dobrze wiedza ze sami są bumami w mma i w boksie tez

Odpowiedz 1 Like

Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Welterweight

6,497 komentarzy 22,355 polubień

No to zawalczcie z zawodnikami mma a nie freakami.
Co za pierdolenie…

Nie zdążą, będą prowadzeni ścieżką specjalnej troski. Tego najbardziej w KSW nie lubię, powinny być 2-3 walki na wejście, a później prawdziwa weryfikacja, i albo umiesz, dajesz radę, albo zbierasz wpierdol.

Odpowiedz 9 polubień

b
baju

NoLife FC

33,421 komentarzy 61,863 polubień

Taa na pewno, przecież oglądałem wczoraj. Widać, że dopiero zaczyna :korwinlaugh:

Najpierw Pudz miał go zmiażdżyć i rozjebać, łapać i rzucać, a jak się nie udało to deprecjacja chłopa. Zjebał strasznie, ale test ogromny dla Szpilki zdany IMO.

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,630 komentarzy 38,996 polubień

Najpierw Pudz miał go zmiażdżyć i rozjebać, łapać i rzucać, a jak się nie udało to deprecjacja chłopa. Zjebał strasznie, ale test ogromny dla Szpilki zdany IMO.

Biorąc pod uwagę to, co Pudzian mówi po walce, to może rozgrywają fanów wymianą warty :kawulpokapoka:

Pudzilla będzie gatekeeperem, a szpilka nowym kołem u wozu jarmarcznego, który powiezie gawiedź w siną dal :crazy:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,845 komentarzy 96,663 polubień

Najpierw Pudz miał go zmiażdżyć i rozjebać, łapać i rzucać, a jak się nie udało to deprecjacja chłopa. Zjebał strasznie, ale test ogromny dla Szpilki zdany IMO.

Jak tu nie deprecjonować tego co się wydarzyło skoro Pudzian 3 minuty był w pełnym dosiadzie i to w pierwszej rundzie, w pełni sił i zadał dwa ciosy. Ja mam chyba cały czas żal do siebie, że Mario tym nokautem na Cipku nabrał mnie, że on serio umie w mma :lol:

Szpila na plus, myślę że powinni ich z Wrzoskiem teraz zestawić. Chyba, że będą chcieli ich rownolegle „budować”.

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of axis
axis

Maximum FC
Bantamweight

1,406 komentarzy 3,115 polubień

Nie zdążą, będą prowadzeni ścieżką specjalnej troski. Tego najbardziej w KSW nie lubię, powinny być 2-3 walki na wejście, a później prawdziwa weryfikacja, i albo umiesz, dajesz radę, albo zbierasz wpierdol.

Tylko że to od razu wiadomo jak taka weryfikacja się skończy więc pytanie o sens. Może lepiej stworzyć im osobną dywizję i niech naciągają Januszy na subskrypcję, a przy tym normalni zawodnicy coś zarobią, a może i jakiś Janusz się nawróci.

Swoją drogą czy gdzieś na świecie są 3 freakowe organizacje w jednym kraju i czy wszelkiej maści sportowcy post prime pchają się w takiej ilości do MMA ?

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of skunx
skunx

KSW
Heavyweight

6,038 komentarzy 10,436 polubień

W takim cyrku po prostu wszystko jest możliwe. To jak walki kobiet gdzie można zobaczyć kulanki z ery kiedy miras wprowadzał vale tudo do Polski albo jak mecz dzieci w piłkę gdzie wynik 26:11 to normalka.
Dlatego cipek Pudzian Głowacki jakiś Pawlak czy ulana dziennikarka to ta sama liga . Liga amatorów z dupy ciemnej

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

Taa na pewno, przecież oglądałem wczoraj. Widać, że dopiero zaczyna :korwinlaugh:

Chyba raczej kończy... :benny:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

Tylko że to od razu wiadomo jak taka weryfikacja się skończy więc pytanie o sens. Może lepiej stworzyć im osobną dywizję i niech naciągają Januszy na subskrypcję, a przy tym normalni zawodnicy coś zarobią, a może i jakiś Janusz się nawróci.

Swoją drogą czy gdzieś na świecie są 3 freakowe organizacje w jednym kraju i czy wszelkiej maści sportowcy post prime pchają się w takiej ilości do MMA ?

Na świecie to sportowcy past prime (boks, MMA) to się pchają do walk na gołe pięści. :boss:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Lukasyno
Lukasyno

ONE FC
Featherweight

2,324 komentarzy 5,881 polubień

A ja myślałem że z Judo :wow:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of HeyPussyRUstillThere
HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight

12,594 komentarzy 24,527 polubień
Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Loża Szyderców

7,289 komentarzy 56,431 polubień

No to zawalczcie z zawodnikami mma a nie freakami.
Co za pierdolenie…

W krs będzie ciężko z tym, choć nie jest to niemożliwe.

Szpila na plus, myślę że powinni ich z Wrzoskiem teraz zestawić. Chyba, że będą chcieli ich rownolegle „budować”.

Ponoć w tag teamie wyjdą przeciw Philowi żeby w końcu odebrać mu pas (ku uciesze włodarzy) :beczka:

Najpierw Pudz miał go zmiażdżyć i rozjebać, łapać i rzucać, a jak się nie udało to deprecjacja chłopa. Zjebał strasznie, ale test ogromny dla Szpilki zdany IMO.

Niestety Mario to antytalent sportów walki, jeśli ktoś nie wystraszy się jego "fizyczności" i ma jako takie umiejętności to efekty są jakie są. Do tego dochodzi kondycja na 1 rundę :facepalm:

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of Dijaz
Dijaz

KSW
Heavyweight

6,033 komentarzy 15,833 polubień

Nigdy nie byłem w sytuacji takiego wpierdolu ale to jak Pudzian pada plackiem po jednym strzale i tylko się zasłania nie przystoi w zawodowym mma.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

Nigdy nie byłem w sytuacji takiego wpierdolu ale to jak Pudzian pada plackiem po jednym strzale i tylko się zasłania nie przystoi w zawodowym mma.

I tak to mniej razi niż odklepywanie po ciosach w parterze...

Odpowiedz 4 polubień

G
Guest

Dobra, można sobie mówić że nie walczyli z zawodnikami MMA i tak dalej. Jedno jest za to pewne, bez względu na poziom sportowy (w sensie stricte MMA) tej walki - do tego filmiku z nokautem Głowackiego to będę wracał często :beczka:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Myshon
Myshon

WSOF
Featherweight

3,150 komentarzy 16,356 polubień

„Przyszliśmy z boksu!”
"Idźcie w pizdu" :fjedzia:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Loża Szyderców

7,289 komentarzy 56,431 polubień

Artur Szpilka: We came

I to zdjęcie z Glowackim :pudzianfap: :mjsmile:

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,891 komentarzy 76,541 polubień

Przyszliśmy z boksu!​

A wyglądacie jakbyście przyszli z lasu.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Championship

25,605 komentarzy 82,292 polubień

Nie zdążą, będą prowadzeni ścieżką specjalnej troski. Tego najbardziej w KSW nie lubię, powinny być 2-3 walki na wejście, a później prawdziwa weryfikacja, i albo umiesz, dajesz radę, albo zbierasz wpierdol.

No tak nie będzei, bo to nowe tuzy ksw, które będą przyciągały publikę, a po takich wygranych bardzo efektownych tym bardziej.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Halibut 2.0
Halibut 2.0

UFC
Bantamweight

8,015 komentarzy 8,109 polubień

Nie narzekajcie. Dzięki temu pierdolenie i oszukiwaniu Januszu inni zawodnicy mają szansę na godziwy zarobek. A dla nich zdrowsza kasa bo jednak w MMA nie pogłębia tak mocno encefalopati jak w kolejnych bokserskich walkach.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of cz75
cz75

BAMMA
Heavyweight

1,057 komentarzy 4,525 polubień

Panowie, nie jest ważne skąd przyszliście czy z boksu, czy z parku, czy spod Żabki. Sprawiliście mi ogromną radość, pokonując tych dwóch asów. Szczególnie Artur :).

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,346 komentarzy 160,840 polubień

To tylko świadczy o poziomie mma w ksw :fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

To tylko świadczy o poziomie mma w ksw :fjedzia:

Raczej świadczy to o poziomie Pudziana... :boss:

Odpowiedz polub

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

A wyglądacie jakbyście przyszli z lasu.

Ale na 2 leśniczych starczyło...

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,346 komentarzy 160,840 polubień

Raczej świadczy to o poziomie Pudziana... :boss:

O poziomie Pudziana i tej walce to ja się rozpisałem przed galą tylko nikt mi nie chciał wierzyć :tysoncoffe:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Garotha
Garotha

BAMMA
Middleweight

954 komentarzy 2,920 polubień

Czyli, że byli zamknięci w boksie dla koni, kucy, czy kurwa innych kobył?
1686053570859.png

Odpowiedz 3 polubień