Już w sobotę Errol Zimmerman wejdzie ponownie do klatki KSW. Zdaniem Holendra Artur Szpilka, z którym się zmierzy, nie ma już takiej odporności na ciosy, jak niegdyś.

Podczas gali XTB KSW 105, która odbędzie się 26 kwietnia, Artur Szpilka zmierzy się z Errolem Zimmermanem. Przed zbliżającą się konfrontacją Zimmerman w rozmowie dla KSW powiedział, że jest pewny, iż wygra przez nokaut.

Wystarczy, że trafię go czysto tylko raz i na pewno pójdzie spać. Po tych wszystkich walkach Szpilka ma już szklaną szczękę. Wystarczy więc jedno czyste trafienie i do widzenia.

Zimmerman dodał również:

Jestem mordercą. Wejdę do klatki, żeby go zbić, żeby go znokautować. Będzie leżał nieprzytomny i bez oddechu. Sędzia podejdzie do niego i pomoże mu wstać. Właśnie to mam na myśli, nie chcę dosłownie go zabić. Mam nadzieję, że gdy już z nim skończę, będzie zdrowy i wróci do swojej rodziny.

Errol Zimmerman rywalizował w klatce KSW dwa razy. Debiutując w organizacji wystąpił podczas gali KSW 71. Starł się wówczas z Marcinem Różalskim i pokonał go przed czasem. Była to jednak walka przeprowadzona na zasadach kickboxerskich. W drugim pojedynku zawodnik z Niderlandów stanął do rywalizacji w MMA z Tomaszem Sararą i rozbił go w drugiej rundzie pojedynku.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

16 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,837 komentarzy 58,431 polubień

Niespodzianka bedzie jak sie to skończyć inaczej niz przez ko

Odpowiedz 9 polubień

A
Alkomat

Legacy FC
Flyweight

1,819 komentarzy 4,229 polubień

Szpilka już przeszedł do top 10 w historii boksu po tym nokaucie od dzikusa, teraz czas na mma

Odpowiedz polub

G
Guest

Artur Szpilka miał sen, w którym pokonał Arkadiusza Wrzoska i został mistrzem KSW

- Wierzę, że spotkamy się w rewanżu. Obiecał mi, że jak wygramy, to walczymy na Narodowym. Miałem w ogóle taki sen, że Arek zdobył pas, jeszcze nie ogłosili wtedy walki. Walczyliśmy wtedy o mistrzostwo i wygrałem.

źródło: Klatka po Klatce

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Loża Szyderców

7,358 komentarzy 56,896 polubień

Wystarczy, że trafię go czysto tylko raz i na pewno pójdzie spać

Odpowiedz 16 polubień

Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Welterweight

6,500 komentarzy 22,381 polubień

Niespodzianka bedzie jak sie to skończyć inaczej niz przez ko

Pełna zgoda, nie ma innej opcji. Niech ktoś kto go kocha zajmie już kolejkę na SORze.

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Prorok Izajasz
Prorok Izajasz

UFC
Light Heavyweight

14,804 komentarzy 25,759 polubień

Żebyś się pomarszczony emerycie nie zdziwił !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz polub

Avatar of raubobrabo
raubobrabo

Legacy FC
Flyweight

1,846 komentarzy 3,335 polubień

A ja sądzę że szpilka jutro zaskoczy

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Prorok Izajasz
Prorok Izajasz

UFC
Light Heavyweight

14,804 komentarzy 25,759 polubień

Arczi przez morderstwo!!! Izi winnnn!!

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,717 komentarzy 36,060 polubień

A ja sądzę że szpilka jutro zaskoczy

Kurde tez mam takie wrazenie

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Bellator
Lightweight

4,233 komentarzy 11,396 polubień

Kurde tez mam takie wrazenie

Podobnie, coś czuję że Artek czymś ustrzeli.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

UFC
Middleweight

10,980 komentarzy 48,668 polubień

:waldeklaugh::antonio:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,396 komentarzy 44,043 polubień
Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,837 komentarzy 58,431 polubień

A ja sądzę że szpilka jutro zaskoczy

:cmgkeepgoing:

Arczi przez morderstwo!!! Izi winnnn!!

:conorsalute:

Kurde tez mam takie wrazenie

:beer:

, coś czuję że Artek czymś ustrzeli.

::snoopd:: mam inne zdanie panowie
Ale nie obrażę sie jak będziecie mięć rację :cmgkeepgoing::cmgkeepgoing:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Bezimienny
Bezimienny

KSW
Heavyweight

6,014 komentarzy 17,534 polubień

Pełna zgoda, nie ma innej opcji. Niech ktoś kto go kocha zajmie już kolejkę na SORze.

Tragedią w sportach walki jest to, że trudno nie mieć wrażenie, że są to ludzie otoczeni przez klakierów, gdzie nikt nie powie: odpuść bo zaczniesz mówić na muchy ptoki.
Przykładów jest wiele, Adamka to przynajmniej żona krótko trzyma na smyczy i na poważniejszą walkę nie pozwoli...

Odpowiedz 1 Like

Avatar of szczurza_warga
szczurza_warga

Legacy FC
Lightweight

1,964 komentarzy 9,071 polubień
Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

ONE FC
Middleweight

2,477 komentarzy 16,988 polubień

Pełna zgoda, nie ma innej opcji. Niech ktoś kto go kocha zajmie już kolejkę na SORze.

Cyca i Pumby raczej na sor nie wpuszczą :usunto:

Odpowiedz 2 polubień