jurkowski szpilka pudzianowski

Łukasz Jurkowski jest zdania, że zestawienie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką jest idealnym rozwiązaniem na aktualną chwilę.

Artur Szpilka zapowiedział niedawno, że jest gotów na walkę z Mariuszem Pudzianowskim, który również wydaje się być otwarty na taki pojedynek. Potencjalne zestawienie tych dwóch zawodników skomentował Łukasz Jurkowski pisząc na Instagramie:

Szpila vs Pudzian na KSW. Co sądzicie o takim zestawieniu? Imo idealne dla obu na ten moment kariery. Ja nie typuje jakby co. Kupię popcorn i obejrzę pod klatką!

Łukasz Jurkowski miał okazję walczyć z Mariuszem Pudzianowskim. Zawodnicy zmierzyli się na gali KSW 61. Starcie na punkty wygrał Mariusz Pudzianowski.

Mariusz ma za sobą 26 walk w zawodowy MMA. 45-letni zawodnik nie planuje jednak jeszcze odwieszać rękawic na kołek i chce dalej rywalizować w okrągłej klatce. W ostatnim boju Pudzianowski musiał uznać wyższość Mameda Khalidova.

Artur Szpilka w pierwszej walce dla KSW zmierzył się z Siergiejem Radczenką i pokonał go przez nokaut w drugiej rundzie walki. Potem Szpilka zawalczył na gali High League i dopisał do swojego rekordu drugą wygraną w MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.