Artur Szpilka przeszedł w tym tygodniu operacji kręgosłupa. Po zabiegu były pięściarz przyznał, że być może zrobi sobie teraz dłuższą przerwę od treningów, żeby odpocząć i dać więcej czasu organizmowi na dojście do pełnej sprawności.

Jakiś czas temu Artur Szpilka zapowiedział, że pod koniec roku ma wrócić do klatki KSW. Ostatecznie jednak plan ten nie zostanie zrealizowany, bo Artur musiał przejść pilną operację wycięcia przepukliny w kręgosłupie. Były pięściarz jest już po zabiegu, a w rozmowie dla „Super Expressu” powiedział:

Czy to nie jakiś znak z góry? Nie, żeby kończyć, ale żeby na przykład troszeczkę chwilę odpocząć. Nie tak, żeby leżeć i nic nie robić, tylko dać sobie na wstrzymanie. Zobaczyć, co i jak, bo to już kolejny raz… (…) Może teraz właśnie czas do końca roku zaleczyć te kontuzje, a od stycznia ruszać. No zobaczymy…

Artur Szpilka pierwszą operację kręgosłupa przeszedł po swoim debiucie w KSW. W styczniu tego roku miał walczyć z Arkadiuszem Wrzoskiem, ale właśnie zabieg wykluczył go z tego pojedynku. Artur szybko jednak wrócił na matę i już w czerwcu stanął do walki z Mariuszem Pudzianowskim, którego znokautował. Przed walką z Mariuszem Szpilka stoczył dwa pojedynki i w obu zwyciężył. W KSW rozbił Siergieja Radczenkę, a następnie podczas gali High Leagu wygrał z Denisem Załęckim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,841 komentarzy 2,831 polubień

Artur Szpilka przeszedł w tym tygodniu operacji kręgosłupa. Po zabiegu były pięściarz przyznał, że być może zrobi sobie teraz dłuższą przerwę od treningów, żeby odpocząć i dać więcej czasu organizmowi na dojście do pełnej sprawności. Jakiś czas temu Artur Szpilka zapowiedział, że pod koniec roku ma wrócić do klatki KSW. Ostatecznie jednak plan ten nie […]

Odpowiedz polub

click to expand...