Artur Szpilka wraca do pełnej sprawności po operacji kręgosłupa i zapowiada, że chciałby ponownie pojawić się w klatce KSW w okolicach maja lub czerwca 2023 roku.
Artur Szpilka, który doznał kontuzji kręgosłupa, jest już po operacji i zapowiada, że w połowie roku chciałby wrócić do startów. Będąc gościem na gali XTB KSW 77 Artur w rozmowie z Arturem Mazurem dla kanału Klatka po klatce powiedział:
Jestem miesiąc po operacji, a dalej czuję troszeczkę takie rwanie do łydki. Jeszcze trzy miesiące zanim wrócę do treningów, a pół roku do walki, więc liczę tak maj, czerwiec.
Artur Szpilka w pierwszej walce dla KSW zmierzył się z Siergiejem Radczenką i pokonał go przez nokaut w drugiej rundzie walki. Potem Szpilka zawalczył na gali High League i dopisał do swojego rekordu drugą wygraną w MMA.
Artur Szpilka miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem podczas gali XTB KSW 78, która odbędzie się 21 stycznia w Szczecinie. XTB KSW 78 będzie pierwszą galą polskiej organizacji w roku 2023. Podczas tego wydarzenia do klatki powróci Michał Materla, który zawalczy z Kendalem Grovem. Naprzeciw siebie staną również Tomasz Romanowski, który słynie ze świetnych umiejętności pięściarskich, i niepokonany w MMA kickboxer, Radosław Paczuski.
...wczytuję komentarze...
UFC Light Heavyweight
Bellator Bantamweight
UFC Middleweight
Oplot Challenge Welterweight
Jungle Fight Middleweight
Brutaal Light Heavyweight
M-1 Global Lightweight
Dołącz do dyskusji na forum Cohones → lub komentuj na MMARocks.pl →