Norman Parke szybko powróci do klatki KSW. Charakterny zawodnik zmierzy się z Arturem Kornikiem Sowińskim na KSW 49, która odbędzie się 18 maja w Ergo Arenie. Pojedynek obu panów odbędzie się w umownym limicie wagowym do 74 kilogramów. Sowiński po występach w kategorii piórkowej przeszedł do kategorii lekkiej, a Parke w ostatniej walce wystąpił w dywizji do 77 kilogramów..

Sowiński (19-10, 2 NC MMA) w ostatnim pojedynku pokonał Kamila Szymuszewskiego. Przed tym pojedynkiem miał on serię 2 porażek z rzędu. Artur występuje w KSW od 2010 roku.

Parke (26-6-1, 1 NC MMA) wygrał swoje 3 ostatnie walki. Na KSW 47 zawodnik pokonał byłego mistrza kategorii półśredniej, Borysa Mańkowskiego. Stormin w przeszłości walczył w kategorii lekkiej oraz półśredniej. Mierzył się on z m.in. Mateuszem Gamrotem.

3 KOMENTARZE

  1. Spoko walka, ale będzie pewnie zapaśnicza nuda 😐 raczej easy dla Parke, większy, cięższy, do tego po wygranej z Borysem, który raczej mocniej bije. Parke w ostatniej walce pokazał, że ma szczękę twardą, więc Kornik jakimś pojedynczym raczej go nie odeśle, ale "wiadomo, że nigdy nie wiadomo" 😀

  2. No bez sensu to starcie, jeśli w takim limicie wagowym, w 70 kg byłoby do zaakceptowania, a tak ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.