Niepokonany Artur Beterbiev kontynuuje świetną serię zwycięstw. 38-letni pięściarz podczas gali bokserskiej w Quebec City w Kanadzie, do której doszło 13 stycznia, rozbił w siódmej odsłonie ciosami Calluma Smitha.

Artur Beterbiev (BOKS 20-0-0, 20 KO) to aktualny mistrz świata organizacji WBO, WBC i IBF w kategorii półciężkiej. Na przestrzeni ostatnich lat zawodnik urodzony w Rosji odprawiał przed czasem wszystkich przeciwników. Beterbiev rozprawiał się między innymi z Anthonym Yardem, Joe Smithem Juniorem czy Marcusem Browne’em.

Dla Calluma Smitha (BOKS 29-2-0, 21 KO) była to druga przegrana w zawodowej karierze. Brytyjczyk wcześniej przegrał jedynie w 2020 roku z Saulem Alvarezem. W pozostałych starciach „Mundo” wygrywał między innymi z Mathieu Bauderlique, Gilbertem Castillo Riverą czy Johnem Ryderem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Jakub Madej
Jakub Madej

Moderator

3,306 komentarzy 10,237 polubień

Chłop jest bezbłędny. Callum Smith chyba pierwszy raz liczony w zawodowej karierze? Nie sądziłem, że przełamie Smitha przed czasem, a tu proszę. Beterbiev kozak totalny.

Dawać Bivol vs Beterbiev, bo to będzie coś grubego...

Odpowiedz 4 polubień

F
Faryzejusz

ONE FC
Light Heavyweight

2,546 komentarzy 5,581 polubień

Spodziewałem się dokładnie tego ale myślałem, że Smith się bardziej postawi a tu proszę... Swoją drogą Beterbiev ma 39 lat a u chłopa nie widać w ogóle schyłku ani nic. Koleś przejeżdża się po następnym rywalu jak chce. Może z Yarde nie było szału ale nie każdy zawsze walczy tak samo. Oby doszło do jego pojedynku z Bivolem i oby Bivola pokonał.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of szalony wariat
szalony wariat

Oplot Challenge
Welterweight

46 komentarzy 95 polubień

Walkę widziałem od 2 rundy i jak zobaczyłem że po lewych prostych beterbieva głowa Smitha odbijała mu się od pleców to wiedziałem, że nie da rady. Z kolei jego ciosy bite ze skrętem nie robiły żadnego wrażenia. Ponoć kontrakty na walkę z biwołem już podpisane i odbędzie się ona w AS w kwietniu/maju.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Welterweight

9,841 komentarzy 38,907 polubień

Spodziewałem się takiego wyniku.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Light Heavyweight

15,281 komentarzy 26,203 polubień

Chłop jest bezbłędny. Callum Smith chyba pierwszy raz liczony w zawodowej karierze? Nie sądziłem, że przełamie Smitha przed czasem, a tu proszę. Beterbiev kozak totalny.

Dawać Bivol vs Beterbiev, bo to będzie coś grubego...

Smith twardy tylko jeszcze nie walczył z takim silnym puncherem i do tego dobrym technicznie, ciekawe że Anglik przegrał w czasach amatorskich z Biwołem w 2012 r, to teraz tylko czekać na ich walkę i miano najlepszego półciężkiego.

Odpowiedz 1 Like