Walka Artema Lobova z Pauliem Malignaggim bezdyskusyjnie wzbudzała wielkie zainteresowanie wśród fanów mieszanych sztuk walki. Były zawodnik UFC ostatecznie wygrał przez decyzję sędziowską z byłym mistrzem boksu. Po gali opublikowano pierwsze wyniki sprzedaży PPV gali sygnowanej tym pojedynkiem.

Jak raportuje Jed I. Goodman, sprzedano 18 tysięcy PPV w USA przez telewizję. Podobno wynik streamu Fite TV był sporym sukcesem. Według Goodmana za taki może być uważane 10 tysięcy wykupionych PPV. 25 tysięcy sprzedanych transmisji byłoby rekordowe.

Pojedynek Lobova z Malignaggim był najbardziej medialnym wydarzeniem organizacji Bare Knuckle Fighting Championships. Na gali wystąpili także m.in. Chris Leben czy Joey Beltran. Cena PPV wynosiła 39.99$.

12 KOMENTARZE

 1. Jak raportuje Jed I. Goodman, sprzedano 18 tysięcy PPV w USA przez telewizję. Podobno wynik streamu Fite TV był sporym sukcesem. Według Goodmana za taki może być uważane 10 tysięcy wykupionych PPV. 25 tysięcy sprzedanych transmisji byłoby rekordowe.

  @FameMMA na urlopie? :razz:utinlaugh:

 2. Nagłówek powinien brzmieć: "18-tysięczne grono znajomych i krewnych zawodników spuściło pieniądze w kiblu".

 3. Wróci silniejszy. :siara:

  Wróci wróci, ja tam czekam, lubiłem sobie tak z rana poczytać jak żyłki chłopakom w dupach strzelają, od tego marnego trollingu. :jjsmile: Jakbym był Lewim, to był własnie takie konto na cohones założył i wkurwiał prawilniaków :juanlaugh:.

 4. Wróci silniejszy. :siara:

  On jest jak karaluch – wszystkich denerwuje, nikt go nie chce, a możesz go spalić, zdeptać, zbanować to on i tak wróci. Niezniszczalna bestia.

 5. 18k razy 39.99 daje $719 820, przecież to kurwa nawet na wypłatę dla lobova nie starcza :matt:

  Przecież to ściema, ten cały szef organizacji wygląda jakby wlaśnie wrócił z planu filmu gangsterskiego. Pralnia i tyle.

  Wyników z neta nie podali, tylko telewizja.

 6. Przecież to ściema, ten cały szef organizacji wygląda jakby wlaśnie wrócił z planu filmu gangsterskiego. Pralnia i tyle.

  Wyników z neta nie podali, tylko telewizja.

  Podzielam!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.