Jeden zawodnik przed galą UFC w Moncton nie zrobił wagi. Do walki z Artemem Lobovem z krótkim wyprzedzeniem wszedł Michael Johnson, który zastąpił Zubairę Tukhugova. Przyjaciel Conora McGregora, The Russian Hammer, jeszcze przed pojedynkiem stwierdził, iż jeśli jego rywal nie zrobi wagi, nie przyjmie jego 20% wypłaty, czyli standardowej kary dla zawodnika w takim przypadku.

Powiem tak: jeśli on nie zrobi wagi, nadal wezmę tę walkę i pozwolę zachować mu jego 20% wypłaty, bo wziął ten pojedynek z krótkim wyprzedzeniem. Przyjmę te pieniądze i po prostu mu je oddam.

View this post on Instagram

Michael Johnson, who accepted tomorrow's featherweight fight against Artem Lobov in Moncton, New Brunswick, Canada on two weeks' notice, missed weight this morning by one pound. Lobov's head coach John Kavanagh confirmed to ESPN that Lobov has accepted the fight, which was first reported by MMA Junkie. Johnson must forfeit 20 percent of his purse to Lobov, however, Kavanagh said Lobov walked up to Johnson immediately afterwards and said he will make sure Johnson gets the full 20 percent back because he was appreciative of the fact that Johnson took the fight on short notice. The rules state Lobov has to take the money, but he gave Johnson his word he'll give it back to him. “I told the UFC to save me the trouble of transferring the cash and just pay him in full,” Lobov told ESPN. “I’m happy to sign any waivers. I show respect where it’s due,” he added. “Always.” (Photo via Getty Images)

A post shared by Ariel Helwani (@arielhelwani) on

Powiedziałem UFC żeby nie robili sobie problemu z przelewem i po prostu zapłacili mu całość. Jestem gotowy podpisać cokolwiek będą chcieli. Okazuję szacunek wtedy, kiedy trzeba. Zawsze.

Lobov początkowo miał zmierzyć się z wcześniej wspomnianym Tukhugovem, lecz z powodu awantury przy okazji UFC 229 został on usunięty z rozpiski UFC Fight Night 138. Dla Johnsona jest to trzeci pojedynek w organizacji w kategorii piórkowej. Na ten moment jego bilans w tej dywizji wynosi 1-1.

35 KOMENTARZE

 1. Altruista, wojownik. Wspaniała osoba :frankapprove:

  Biedny Johnson nie będzie miał okazji wziąć od Artiema tej kasy, bo jak się obudzi po A-bombie, to płatność na całym świecie będzie realizowana bitcoinami.

 2. Zamiast rozpierdalać na głupoty mógłby zainwestować w szczudła przedłużające kończyny

  Ja sobie kupuje taki sprzęcior do roboty, nie ma chuja we wsi

 3. Zamiast rozpierdalać na głupoty mógłby zainwestować w szczudła przedłużające kończyny

  A kto kojarzy,jak @Born2kill opowiadał ,że skakał na drabinie (  sensie stojąc na drabinie) wzdłuż regału,bo nie chciało mu się schodzić i wchodzić znowu?

  :dobry:

 4. Jeśli Johnson chce wygrać z Lobovem, to musi zrezygnować ze ścinania wagi. W sumie i tak jego szanse będą czysto iluzoryczne, bo z taką bestią jak Artjom jedynie pistolet daje gwarancję bezpieczeństwa.

 5. Jeśli Johnson chce wygrać z Lobovem, to musi zrezygnować ze ścinania wagi. W sumie i tak jego szanse będą czysto iluzoryczne, bo z taką bestią jak Artjom jedynie pistolet daje gwarancję bezpieczeństwa.

  Jeden zawodnik przed galą UFC w Moncton nie zrobił wagi

 6. W sumie i tak jego szanse będą czysto iluzoryczne, bo z taką bestią jak Artjom jedynie pistolet daje gwarancję bezpieczeństwa.

  Pistolet dałby mu jedynie złudne poczucie bezpieczeństwa. :frankapprove:

 7. Jeśli Johnson chce wygrać z Lobovem, to musi zrezygnować ze ścinania wagi. W sumie i tak jego szanse będą czysto iluzoryczne, bo z taką bestią jak Artjom jedynie pistolet daje gwarancję bezpieczeństwa.

  No tak z pistoletem mógłby sobie chociaż strzelić w leb zanim pierwszy młotek dosięgnąłby jego głowy:frankapprove:

  Ciu ciu motherfokers

 8. Wiem,że z różnych powodów Artem nie jest lubiany,ale ładny gest z jego strony.Osobiście go lubię.zawsze kojarzy mi się z osoba żyjąca według „księgi ulicy”

 9. O tych 100 zl to szkoda pisac nawet.

  W Brazylii będzie żył za to jak krezus. Myślisz, że ile krs1 płaci królom nokautów z brazylijskiej dżungli? 😀

 10. W Brazylii będzie żył za to jak krezus. Myślisz, że ile krs1 płaci królom nokautów z brazylijskiej dżungli? 😀

  Na pewno wiecej niz Jozwiak:wink:

 11. A kto kojarzy,jak @Born2kill opowiadał ,że skakał na drabinie (  sensie stojąc na drabinie) wzdłuż regału,bo nie chciało mu się schodzić i wchodzić znowu?

  :dobry:

  Jest to możliwe.

 12. A kto kojarzy,jak @Born2kill opowiadał ,że skakał na drabinie (  sensie stojąc na drabinie) wzdłuż regału,bo nie chciało mu się schodzić i wchodzić znowu?

  :dobry:

  Skakanie to raczej nadużycie, ale nawet dziś to robiłem 🙂 Żeby ogarnąć 5 metrów długości na 3 metrach wysokości na której było coś do zrobienia musiałbym pewnie z 3/4 razy zejść i przestawiając drabinę wejść, a tak kilka ruchów odpowiednich i obyło się bez tego. Szybciej praca wykonana. Ani ja ani nikt inny nie był zagrożony tą sytuacją przez choćby sekundę ;] Pozdro:)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.