Lobov KSW

Artem Lobov na własne życzenie został uwolniony z kontraktu z UFC. Według licznych źródeł, nie mógł dojść do porozumienia z potentatem z Las Vegas. Strona TheMacLife informuje, że Lobov chciał wrócić w marcu do klatki, ale UFC miało co do jego osoby inne plany i szykowało mu walkę w kwietniu na gali w Rosji i to ostatecznie sprawiło, że zdecydował się odejść z organizacji.

Na swoim koncie na Twitterze ogłosił, że jest wolnym agentem i oprócz Bellatora, RIZIN, ACA czy ONE, w swoim wpisie oznaczył również KSW. Czy największa w Polsce organizacja MMA pokusi się o „Rosyjskiego Młota” i dobrego przyjaciela Conora McGregora?

Usługami popularnego Lobova jest na pewno zainteresowana organizacja ACA której przedstawiciel na Polskę i Europę odezwał się już do zawodnika w żartobliwy sposób na Twitterze:

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

5 KOMENTARZE

  1. Dylemat duetu, niby trzeba się wyłamać z zatrudnienia odpadów z UFC, ale znów prawdopodobny Conor na gali.

  2. Fani cyrku pewnie go nawet nie znaja, a ze pewnie Artjom sie ceni to cyrku nie bedzie na niego stac.

  3. Było by to dobre posunięcie dla KSW, dla samego marketingu.
    Walka rewanżowa z Kornikem na przywitanie z nową organizacją, Lobov mógł by się wykazać a Kornik spróbować się zrewanzowac za walkę na Celtic Gladiator. Mogło to by się sprzedać ponieważ Kornik skarżył się na zamaly oktagon po czym walka została zmieniona z przegranej Kornika na No Contest.

  4. Do ksw go i walka z gamerem o dwa pasy mistrzowskie ! Lobov przez pierdolniecie młotkiem w pierwszej rundzie w pierwszych dziesięciu sekundach !

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.