Michael Johnson zamieścił na swoich mediach społecznościowych wpis, w którym dziękuje swojemu ostatniemu przeciwnikowi za dotrzymanie słowa i zwrócenie pieniędzy za niezrobienie wagi przed UFC Fight Night 138. Dla przypomnienia, do walki z Artemem Lobovem na gali UFC w Moncton z krótkim wyprzedzeniem wszedł Michael Johnson, który zastąpił Zubairę Tukhugova. Przyjaciel Conora McGregorajeszcze przed pojedynkiem stwierdził, że jeśli jego rywal nie zrobi wagi, to nie przyjmie jego 20% wypłaty, czyli standardowej kary dla zawodnika w takim przypadku.

Powiem tak: jeśli on nie zrobi wagi, nadal wezmę tę walkę i pozwolę zachować mu jego 20% wypłaty, bo wziął ten pojedynek z krótkim wyprzedzeniem. Przyjmę te pieniądze i po prostu mu je oddam.

Jak potwierdził Amerykanin, Artem Lobov dotrzymał danego słowa.

Pojedynek na gali UFC Fight Night 138 pomiędzy oboma zawodnikami zakończył się jednogłośną decyzją na korzyść Michaela Johnsona.

20 KOMENTARZE

 1. Artem to poczciwy ziomek. Jeden z bardzo niewielu, którzy nie tylko w słowach, ale i w czynach pokazują, że mogą walczyć "z kimkolwiek, kiedykolwiek, gdziekolwiek". Nie jego wina, że przypierdolił się do niego jakiś rudy lamus.

 2. Ciuf Ciuf Madafaka!

  Król Ludzkich  Serc :gabi_much_love:

  parafrazując znane powiedzenie, "z nim wygrać, to jak z innym przegrać" :rofl:

 3. Szacuneczek!!!!! Podsmiechujki z niego robia a ciekawe ilu fighterow przy kasie by mialo taki gest. A jemu sie pewnie nie przelewa a oddaje kase ktora mu sie nalezala. Brawo Artem!

 4. Szacuneczek!!!!! Podsmiechujki z niego robia a ciekawe ilu fighterow przy kasie by mialo taki gest. A jemu sie pewnie nie przelewa a oddaje kase ktora mu sie nalezala. Brawo Artem!

  Kolega Conora i mu się nie przelewa? On jest bogatszy od Dany White'a :irish:

 5. Przecie gdyby Bozia dala mu o 2cm wiecej, nawet w jednej lapie to on by tam wszystkich robil. Te mloty lataja zawsze o milimetry od ich twarzy..

 6. Ponadto warto przypomnieć, że oddał również 20cm rąk McGregorowi, by ten mógł mieć przewagę zasięgu nad swoimi rywalami. Bóg.

  :waldeklaugh:

 7. Szacuneczek!!!!! Podsmiechujki z niego robia a ciekawe ilu fighterow przy kasie by mialo taki gest. A jemu sie pewnie nie przelewa a oddaje kase ktora mu sie nalezala. Brawo Artem!

  Woodley też tak kiedyś zrobił.

 8. Ciekawe ile chujowych walk jeszcze musi zrobić by wylecieć z UFC.

  Prędzej Dana White wyleci. :rutekajak:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.