22 stycznia odbyła się kolejna – 9. edycja gali Armia Fight Night, transmitowana na otwartym kanale TVP Sport. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego to wydarzenie.

Była to wyjątkowa edycja, ponieważ Honorowy Patronat nad galą objęło Ministerstwo Obrony Narodowej na czele z Ministrem Mariuszem Błaszczakiem. Gala zorganizowana została bez udziału publiczności na terenie 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Oprawa wydarzenia była niespotykana, bowiem w klatka ustawiona była m.in w otoczeniu myśliwca F-16 czy rosomaków.

W 10 pojedynkach wzięło udział 6 zawodowych żołnierzy, a w walce wieczoru oglądać mogliśmy niepokonanego jak dotąd Patryka Kaczmarczyka, który na kilka sekund przed zakończeniem ostatniej rundy udusił swojego przeciwnika.

Gala zorganizowana przy współpracy z 18 Dywizją Zmechanizowaną im. gen. broni Tadeusza Buka z generałem Jarosławem Gromadzińskim na czele.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.