Organizatorzy gali Armia Fight Night 6 zaprezentowali kolejną zapowiedź walki, która odbędzie się podczas piątkowej gali w Radomiu. Tym razem możemy sprawdzić zwiastun starcia Maciej Kierzkowski (2-1) vs Piotr Przepiórka (2-3).

Kierzkowski jedyną przegraną w zawodowym MMA poniósł na gali TFL 14, gdzie przegrał z Krystianem Blezieniem. W kolejnych dwóch starciach pod szyldem Armia Fight Night pokonał on Aleha Biruka i Tsotnego Darchiego.

Przepiórka zadebiutował w zawodowym MMA w 2011 roku. Jego powrót do klatki nastapił jednak dopiero po blisko siedmiu latach. Od momentu powrotu do mieszanych sztuk walki w marcu 2018 roku Przepiórka wygrał z Adrianem Boberem, przegrał natomiast z Adamem Biegańskim, Arturem Berezovskiym i Adrianem Osmańskim.

🔥😈Już tylko 2 dni dzielą nas od VI Gali Armia Fight Night 😈🔥 Łapcie zwiastun walki na którą wszyscy czekają!!! 🔥Maciej Kierzkowski mma czyli król nokautu z ostatniej gali w Łomży stanie naprzeciw utytułowanego i niebezpiecznego zapaśnika z Radomia Piotrek Pepis Przepiórka, za którym tego dnia na pewno stanie pokaźna grupa kibiców ! Będzie ogień!!!🔥Dziękujemy Noir Studio ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ <3Sponsor strategiczny gali: Firma PlastiXal

Publiée par ARMIA FIGHT NIGHT sur Mercredi 12 juin 2019

Armia Fight Night 6 z transmisją w Polsat Sport i Polsat Sport Fight

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.